Які яйця можна давати дитині, білі чи коричневі?

Які яйця можна давати дитині
Які яйця можна давати дитині, білі чи коричневі?

Ви помічали, що коричневі яйця коштують дорожче? Отже, вони повинні бути смачнішими – думає покупець. Але насправді колір яйця залежить тільки від кольору оперення курки, яка знесла: білі курочки несуть білі яйця, кольорові чи чорні – коричневі. Найчастіше коричневі кури самі по собі більші, вони більше їдять, отже – несуть яйця більшого розміру. Звідси й інша ціна.

Вважається, що в коричневих яєць яскравіший жовток. Але у дійсності колір жовтка залежить від харчування курки, а не від кольору шкарлупи. Якщо білу і строкату курку однаково годувати, колір жовтка їхніх яєць буде однаковим. Те ж стосується і складу. Уся справа у кормі.

Яйця завжди меншого розміру в молодих курок і більшого – у старих. Найбільш смачні та корисні – яйця середнього розміру. Занадто великі свідчать про те, що в харчування курей могли додаватися хімічні препарати.

Від кольору яєць не залежить їхня користь. Краще уважніше придивляйтеся до терміну придатності. Миті яйця менше зберігаються, тому не купуйте ідеально чисті.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *