Які звички водіїв шкодять автомобілю

Навіть досвідчені автомобілісти схильні до шкідливих звичок, які з часом гублять транспортний засіб.

Які звички водіїв шкодять автомобілю

«Танки грязи не боятся»

Автомобілям не варто їздити по бруду. Мити машину потрібно регулярно хоча б два рази на місяць, особливо взимку. Справа в тому, що будь-який бруд і дорожні реагенти на кузові прискорюють процес корозії.

«У магазин за пивом»

Не варто зайвий раз сідати за кермо, якщо має бути зовсім вже коротка поїздка. Якщо є така можливість, то краще вибрати прогулянку пішки.

На високих оборотах

Тривала їзда на високих оборотах негативно впливає на стан вузлів і агрегатів. Варто пам’ятати, що ремонт ДВЗ є одним із найдорожчих і складних у реалізації операцій.

Неправильний тиск

У керівництві експлуатації зазначається оптимальний тиск у шинах, і цих цифр варто дотримуватися. Рекомендується регулярно перевіряти тиск у колесах, щоб він відповідав правильним значенням.

Рука на важелі

Ця шкідлива звичка властива багатьом автомобілістам незалежно від стажу. Найбільше рука на важелі погано позначається на «механіці», але й «автомат» страждає порядно.

Нога на педалі зчеплення

Те ж саме стосується ноги на педалі зчеплення. Водій може і сам не помітити, як почне збільшувати тиск на педаль. Це призведе до прискореного зносу і поломки у невідповідний момент.

«Маслом каші не зіпсуєш»

Безумовно, масло треба регулярно змінювати. Перевіряти його рівень варто щотижня, і при необхідності доливати. Нестача масла призведе до швидкої поломки агрегату.

«Уют» №40-30.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *