Якщо близька людина не виходить на зв’язок

Якщо близька людина, яка перебувала в зоні бойових дій або на тимчасово окупованій території, понад три дні не виходить на зв’язок – що робити?

Якщо близька людина не виходить на зв’язок

Потрібно запам’ятати такий порядок дій, радять у Мінреінтеграції та Національному інформбюро.

  1. Пам’ятайте, що в зонах активних бойових дій може не бути мобільного покриття чи електроенергії, людина не завжди має можливість зарядити телефон, або ж він може бути пошкоджений чи втрачений.
  2. Аби почати пошук, варто опанувати свої емоції та не піддаватися паніці. Спробуйте сконтактувати з родичами, сусідами чи колегами по службі, які можуть бути поруч.
  3. Перед зверненням до органів державної влади намагайтеся зібрати якомога більше інформації про особу та обставини зникнення.
  4. Обов’язково відразу записуйте все, про що дізнаєтеся, щоб не забути деталі через хвилювання, а також зберегти хронологію подій.

Якщо розшукуєте цивільну особу, зберіть інформацію про її повне ім’я, дату народження, контакти, особливі прикмети (шрами, татуювання, родимки тощо) та останнє відоме місце її перебування. Зазначте, коли востаннє виходила на зв’язок і в який спосіб це робила.

Якщо розшукуєте військового – важливо знати його повне ім’я, дату народження, контактні дані, назву та номер військової частини чи підрозділу проходження служби, посаду та звання, особовий номер (індивідуальний податковий номер) або номер військового квитка чи жетона, особливі прикмети (татуювання, шрами, родимки тощо), останнє відоме місце перебування та ін. Якщо не володієте такою інформацією і ваш близький нещодавно розпочав службу – зверніться до військкомату. Також варто попросити надати вам контакти військової частини та підрозділу, в якому проходить службу особа, яку ви розшукуєте.

Телефонуйте на «гарячу лінію» Національного інформбюро за номерами: 16-48 або +38044-287-81-65.

«Погляд часу» №28-07.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *