Якщо спекотно

Як врятуватися від спеки

* Захистити кімнату від спекотного сонця допоможе харчова фольга. Відріжте від рулону шматок розміром із ваше вікно. Змочіть скло водою та прикладіть фольгу – вона сама до нього пристане та міцно триматиметься. Сухою тканиною ретельно розправте всі складки на фользі – це необхідно для того, щоб на поверхні не утворилися пухирці, через які полотно з часом може відпасти.

Вікно найкраще на день закрити, щоб припинити подачу спеки з вулиці. А охолодити приміщення краще з нічною прохолодою.

* Освіжити приміщення допоможе холодна вода. Наберіть у пульверизатор крижану воду та розпилюйте раз на годину-півтори. Головне – не перестаратися: занадто вологе повітря комфорту не надасть.

* Холодильник улітку стає ще кориснішим: заморозьте у мисці лід. Потім поставте його перед вентилятором, що працює на середню потужність. Спрямований потік повітря овіє свіжим бризом. Але вистачає такого «освіжувача» на 1 год., потім лід тане. Миску можна накрити рушником, який потім прикладати до лоба чи шиї, застосовуючи, як компрес.

* Улітку грілку можна перетворити на крижану подушку: наповніть її водою, а потім покладіть у морозилку. Коли охолоне, покладіть грілку собі під матрац. Так спеку переносити набагато легше.

* Вчені повідомляють, що власними думками і силою волі можна домогтися полегшення симптомів деяких хвороб (хоча б тимчасово). Особливо сприйнятливим людям пропонують закупитися фільмами про засніжені гори, замети і зимові види спорту. Фотографія зимового пейзажу або фільм про Арктику також допоможуть.

«Погляд часу» №31-29.07.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *