Якщо бройлери погано ростуть

Броляр

Бройлери найактивніше ростуть і набирають вагу у перші 1-1,5 місяця. Якщо цього не спостерігається, значить, потрібно переглянути умови утримання. Варто звернути увагу на освітленість приміщення. Для нормального розвитку птиці світловий день повинен становити приблизно 17 годин. Причому необхідно застосовувати м’яке світло (сині чи червоні лампи), оскільки яскраве буде дратувати молодняк і може стати причиною роздзьобування.

У годуванні краще використовувати комбікорм із протеїном. Це дозволить дати пташенятам усе, що їм потрібно. Часто молодняк погано росте через брак кальцію в організмі. Тому обов’язково слід включати у щоденний раціон крейду та яєчну шкаралупу. А щоб поліпшити травлення, до корму бажано додавати подрібнені гравій і черепашник.

Важливо дотримуватися і схеми годування. У перші 7 днів годувати потрібно не менше 8 разів протягом доби. Через тиждень – 6 разів на добу, на третьому тижні – 4 рази. Обов’язково до корму додають зелень, оскільки вона забезпечує пташенят необхідними вітамінами. Як профілактичний захід у раціон слід включати також і вітаміни з антибіотиками.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber