Якщо малюк не хоче пити воду

Якщо малюк не хоче пити воду
Якщо малюк не хоче пити воду

Якщо дитина звикла до солодких компотів, соків і газованих напоїв, то батькам слід пам’ятати, що велика кількість цукру, барвники та всілякі шкідливі добавки зовсім не безпечні для дитячого організму. Найбільш корисним напоєм для вашого малюка є проста вода. Але як змусити дитину пити воду, якщо вона категорично відмовляється це робити?

Безумовно, сформувати звичку пити воду набагато легше з дитячого віку. Дітей старших, які вже звикли до солодких напоїв, привчати до цього не так уже й просто. Звичайно, не варто силою примушувати дитину пити воду. Ви ризикуєте отримати абсолютно протилежний результат. Важливо проявити трішки терпіння та скористатися наступними порадами. Якщо ваша дитина звикла пити тільки соки, можна почати потроху розводити їх чистою водою і таким чином знижувати концентрацію соку. Ця маленька хитрість дозволить поступово й безболісно привчити малюка пити воду.

З дітьми старшого віку можна домовитися, пропонуючи пити сік тільки під час прийому їжі, а в інтервалах між прийомами вживати просту воду.

Враховуючи той факт, що діти люблять усе яскраве й строкате, запропонуйте своєму малюку самому вибрати гарний поїльник або кухоль, з якого можна буде пити тільки воду.

Усім відомо, що діти беруть приклад із батьків. Пийте самі чисту воду й регулярно, ненав’язливо пропонуйте маляті.

Вирушаючи на природу або просто на прогулянку, не беріть із собою солодкий компот або сік. Візьміть за правило брати тільки питну воду, вона прекрасно втамує спрагу й дитина поступово до неї звикне.

Пам’ятайте, що прищеплена з дитинства корисна звичка пити чисту питну воду закладає надійний фундамент для здоров’я вашої дитини на все життя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *