Якщо мама вийшла заміж

Якщо мама вийшла заміж
Якщо мама вийшла заміж

«УЮТ» №15-2019

Чи виплачується допомога матері-одиначці, якщо вона вийшла заміж?

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям із дітьми» право на фінансову допомогу на дітей одиноким матерям у 2019 році мають:

• одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження (усиновлення) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено за вказівкою матері (батька, усиновителя) дитини;
• мати (батько) дітей у разі смерті другого з батьків (за умови неотримання пенсії за втратою годувальника або соціальну пенсію).

Соціальна допомога матері-одиначці призначається за наявності витягу з РАЦСу із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини відповідно до абзацу першої частини першої статті 135 Сімейного кодексу України або при наявності свідоцтва про народження, виданого компетентним органом іноземної держави, у якому відсутні відомості про батька.

Жінки, що мають дітей від чоловіка, з яким вони не перебували і не перебувають у зареєстрованому шлюбі, але з яким ведуть спільне господарство, разом проживають та виховують дітей, не мають права на отримання финансової допомоги, встановленої на дитину одиноким матерям.

Якщо одинока мати, одинокий батько, усиновитель, вдова або вдівець зареєстрували шлюб, за ними зберігається право на отримання державної грошової допомоги на дітей, які народилися або усиновлених до шлюбу, за умови, що діти не були усиновлені чоловіком (дружиною).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Якщо мама вийшла заміж

  • 13/12/2019 о 09:55
    Permalink

    Доброго дня я мати одинока хочу розписатися, але чоловік небуде вдочиряти дитину
    Чи буде в мене виплата?
    Які потрібні документи на перездачу?
    І чи будуть мого майбутнього чоловіка також враховуватися доходи?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *