Якщо поламалася дверна ручка

Якщо поламалася дверна ручка
Ремонт дверних ручок не завдасть вам великих клопотів, якщо під рукою є потрібний інструмент. Розглянемо найпоширеніші види поломок і розкажемо, як їх усунути.

  • Відпала ручка, а її основа залишилася на місці. Причиною цього є пошкодження стопорного кільця. Спочатку потрібно зняти частину ручки, що залишилась у дверях. Якщо стопорне кільце все-таки ціле, просто з’єднайте дві частини ручки і встановіть стопорне кільце на місце. Якщо зігнуте або тріснуте, доведеться придбати нове. У двері вмонтуйте ту саму ручку.
  • У ручці лопає внутрішній квадрат, і засувка перестає відкриватися. Це відбувається тому, що виробники економлять і роблять цю частину дверної ручки з крихкого матеріалу. Якщо таке трапилось, то потрібно повністю замінити ручки дверей.
  • Засувка не відкривається через зношення зовнішнього квадрата, що з’єднує ручку з двох сторін і повертає механізм засувки. Така поломка відбувається досить рідко, зазвичай коли зовнішній квадрат має малу довжину. Тоді він із часом зсувається в бік однієї з ручок, а інша перестає відкривати засувку. Потрібно зняти одну з ручок та замінити квадрат.
  • Ручка не повертається у вихідне положення після натискання на неї. Тут причина в спіральній пружині – вона або лопнула, або злетіла зі свого місця. Ремонт такої несправності здійснюється хоча й просто, але повозитися все-таки доведеться. Для усунення проблеми ручку вхідних дверей потрібно міняти повністю, адже придбати цю пружинку в магазинах немає можливості.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber