Якщо шум у голові і високий тиск

Якщо шум у голові і високий тиск
Якщо шум у голові і високий тиск

«Погляд часу» №22-2019

У народній медицині існує безліч рецептів, які допомагають очистити судини і повернути їм природну еластичність без ліків. Ці цілющі засоби не тільки знижують тиск, а й оздоровлюють і зміцнюють організм у цілому.

Ліки з грициків

Грицики є прекрасним засобом для очищення судин. Крім того, ця унікальна рослина заспокоює нервову систему, лікує шлунок, нирки (виводить пісок) і відновлює печінку. Грицики діють і як м’який діуретичний засіб. Людина стає стрункішою, підтягується живіт, стомлення вже не наступає так швидко, як раніше, адже ця рослина допомагає вивести з організму зайву воду.

Ліки з грициків
Ліки з грициків

1 ч. л. подрібнених листочків грициків залити 1 скл. окропу, настоювати 20-30 хв. Пити по 1/4 скл. тричі на день за 0,5 год. до їди і в четвертий раз – перед сном.

1 ч. л. подрібненої трави з вечора залити 1 скл. холодної кип’яченої води. Настояти ніч, вранці настій готовий. Пити по 1-2 ст. л. чотири рази на день, не прив’язуючись до режиму харчування.

Настоянка з барвінку

У народній медицині для лікування гіпертонії з давніх пір вдавалися до чудодійної рослини – барвінку. Однак цією рослиною потрібно користуватися обережно, не застосовувати великі дози.

Настоянка з барвінку
Настоянка з барвінку

1 ч. л. подрібнених листочків барвінку малого залити 1 скл. окропу, настояти годину. Пити по 1/4 скл. чотири рази на день перед їдою.

1 ст. л. сировини залити 1 скл. горілки. Настояти два тижні, періодично збовтуючи. Пити по п’ять крапель чотири рази на день. До речі, офіційна медицина також використовує барвінок для виготовлення ліків від гіпертонії.

Борщ нормалізує тиск

З давніх-давен у народі для профілактики гіпертонії вживали багато буряка, оскільки він добре знижує і нормалізує тиск. Особливу перевагу віддавали борщу –традиційній українській страві, яка позитивно діє на всі органи і системи в організмі, а також покращує кровообіг і нормалізує судини.

Борщ нормалізує тиск
Борщ нормалізує тиск

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *