Якщо стався сердечний напад, а поряд нікого немає

Сердечний напад
На жаль, буває так, що сердечний напад трапляється з людьми, коли вони знаходяться у повній самотності і нікому їм допомогти.

Якщо ви раптом відчуєте, що серце ваше стало битися «неправильно» і ви близькі до непритомного стану, у вас є всього лише близько 10 сек., перш ніж ви втратите свідомість.

Усі жертви серцевих нападів могли б допомогти самі собі. Для цього необхідно почати кашляти – багато разів і з дуже великою силою. Кожен раз, перед тим як кашлянути, зробіть глибокий вдих, кашель повинен бути глибоким і тривалим, ніби ви відпльовуєте мокроту глибоко з грудей.

Вдихи і кашель повинні повторюватися кожні 2 сек. без перерв і зупинок, аж до приходу медичної допомоги, або ж аж до того моменту, поки серце знову не почне битися у нормальному ритмі.

Глибокий вдих дозволяє кисню проникнути у легені, а кашлеві рухи «стискають» серце і змушують кров циркулювати. Цей тиск на серце також допомагає йому домогтися свого нормального ритму. Таким чином, жертви серцевих нападів отримують додатковий час на те, щоб дочекатися приходу лікарів або доїхати до лікарні.

Розкажіть про це якомога більшій кількості людей. Це може врятувати їхнє життя!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber