Якщо в оселі погана енергетика

Якщо в оселі погана енергетика

Якщо в оселі погана енергетика, у нас починаються різноманітні проблеми. Але ситуацію можна виправити.

Ознаки енергетичного дисбалансу житла

Найголовніше запитання – як зрозуміти, що енергетика у вашому домі залишає бажати кращої. Ви маєте насторожитися і запідозрити недобре, якщо у вашому будинку…

  • з’являються мурахи або таргани;
  • зникають речі;
  • хворіють тварини;
  • гинуть квіти;
  • часто перегоряють електричні лампочки;
  • чути незрозумілі шуми і звуки;
  • самі собою ляскають двері;
  • домашні весь час сваряться;
  • вдома були сторонні люди, хтось із них щось похвалив.

Якщо хоча б три пункти з вищеназваних збігаються, вам треба замислитися над тим, як вилікувати свій будинок.

Як вилікувати свій будинок

Позбутися негативної енергетики не надто складно, і впоратися з цим завданням до снаги нам самотужки.

Запрошуємо священика

Найбільш правильний і ефективний спосіб – запросити священика, який проведе обряд освячення житла. Хоча б один раз це зробити й можна, і потрібно.

Обходимо будинок із церковною свічкою

Освятити будинок можна і самостійно: купіть у церкві свічку, запаліть її, візьміть у праву руку і справа наліво, читаючи «Отче наш», обійдіть із нею увесь будинок, заглядаючи в усі кутки. Там, де свічка буде коптити сильніше, потрібно затриматися довше, не припиняючи читати молитву. Головне, нікуди при цьому не поспішати. Якщо ваше завдання – зробити все нашвидкуруч, то краще навіть не починати. Ще один важливий принцип – спокій. У жодному разі не можна відчувати злість і ненависть, як до тих, кому ви нездоровою енергією будинку зобов’язані, так і тих, хто оселився тут без вашого відома.

Запалюємо свічки

Як для очищення аури будинку, так і для профілактики корисно запалювати свічки, особливо у кімнаті, у якій раніше щось відбувалося чи відбувається зараз. Краще церковні, але якщо їх немає, підійдуть і прості – очисну силу вогню не порівняти ні з чим!

Кропимо святою водою

Набравши у церкві святої води, потрібно знову ж таки справа наліво обійти увесь будинок, окроплюючи всі кутки і читаючи «Отче наш». Особливо дієвим цей обряд стає на Хрещення.

Солі на хвіст

Прекрасним засобом проти будь-якої нечистої сили є сіль, найкраще – морська. Вона руйнує негативну енергію. Сіль потрібно насипати у блюдечка або посудини для варення і розставити в усьому будинку. Після того як вона виконає своє завдання, сіль потрібно викинути – сипати її у ванну або, не дай Боже, солити нею їжу вже не можна.

Миємо підлогу

Дуже корисно мити у будинку підлогу водою, до якої додані трав’яні відвари – особливу силу, що зцілює енергетику будинку, мають полин, звіробій, череда. І хоча б раз на рік, незважаючи на велику кількість швабр усіх конструкцій і конфігурацій, потрібно вимити підлогу руками – це створить у вашому будинку особливу ауру.

Провітрюємо

У будь-який час року, за будь-якої погоди потрібно хоча б раз на день провітрювати приміщення – не влаштовувати протяг, а давати доступ чистому, свіжому повітрю. Він витіснить із будинку негативну енергетику.

Домовляємося з домовиком

І, нарешті, старий перевірений дідівський спосіб – домовитися з домовиком, який у вас живе. Залиште для нього на кухні блюдце з молоком і хліб і попросіть: «Господарю будинку, я тебе щиро прошу, наведи лад – залиш тут лише світлі сили, а темні віджени». І він усе зробить сам. Тільки не забувайте йому потім дякувати, залишаючи для нього їжу.

Магія порогу

В уявленнях наших предків поріг будинку виступав своєрідним кордоном або межею між двома вимірами: між своїм і чужим, між земним і потойбічним світом. Люди вірили, що будинок – це окремий світ, у ньому є свій родовий захист. Вітатися через поріг не можна тому, що у цей момент порушується межа будинку, і через неї можуть проникнути злі духи з потойбічного світу. Внаслідок усю сім’ю може спіткати лихо.

Поріг як кордон будинку захищали за допомогою оберегів, насипали на нього сіль, порошки з різних трав, нашіптували захисні замовляння. Людина, яка прийшла зі злим умислом, не могла самостійно переступити через такий поріг, а якщо господар протягував йому руку, то пройти вдавалося.

Досі живе повір’я, що не тільки вітатися не можна через поріг, а й розмовляти, прощатися, сидіти і навіть стояти. Так, мусульмани досі свято вірять у те, що під порогом живуть джини, тому на нього у жодному разі не можна наступати і тим більше сідати. Згідно з даними істориків, деякі народи ховали померлих родичів під порогом – щоб ті, хто пішли в інший світ, стерегли будинок від проникнення злої сили.

На порозі заборонялося їсти, щоб люди не пліткували. А якщо переливати воду і помиї після прання через двері, то нападе куряча сліпота. Хату підмітали виключно у напрямку до порогу, щоб не «замести» у будинок біду. Вимітати сміття через поріг – заборонена дія, можна «вимести» когось із будинку.

Для захисту від недобрих людей під поріг клали пучок звіробою. А монетку – щоб у домі завжди панували достаток і процвітання.

«УЮТ» №8-20.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *