Якщо відмовляють у приватизації

Якщо відмовляють у приватизації
Якщо відмовляють у приватизації

Хочу приватизувати ділянку під садівництво. Користуюся нею 10 років, проте вдруге отримую відмову у приватизації. Збираюся написати заяву, щоб мені пояснили відмову. Що у ній треба вказати?

Відповідно до ч. 1 ст. 81 Земельного кодексу України підставами для набуття права власності на земельні ділянки є:

а) придбання за договором купівлі-продажу, ренти, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;

б) безоплатна передача із земель державної і комунальної власності;

в) приватизація земельних ділянок, що були раніше надані у користування;

г) прийняття спадщини;

ґ) виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

Відповідно до ч. 3 ст. 116 Кодексу безоплатна передача земельних ділянок відбувається у разі:

а) приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян;

б) одержання земельних ділянок внаслідок приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій;

в) одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації, визначених цим Кодексом.

Згідно з положеннями ч. 10, 11 ст. 118 Кодексу ви маєте право звернутися до суду, зазначивши необґрунтованість відмови органу місцевого самоврядування у наданні права власності на земельну ділянку.

Заяву щодо причин відмови слід адресувати голові сільської/міської ради, де мають буди зазначені ваші ПІБ, адреса, суть питання і необхідні документи (довідки, договори, акти тощо, які підтверджують факт тривалого користування).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *