Яку іноземну мову найлегше вчити дитині?

вчити мову

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щоб зрозуміти, вивчення якої мови буде даватися дитині легше і з більшим успіхом.

Англійська мова та французька – легше буде вивчати дитині, якій подобається історія, література й географія. Мається на увазі інтерес навіть до базових знань цих наук. Такій дитині легше освоїти мелодійність вимови даних мов, порядок слів, граматичні складності і навіть проявити свою творчість через ці мови. Французька мова особливо рекомендована дітям, що говорять співуче, м’яким і романтичним особистостям.

Німецька мова легше буде даватися дітям, які цікавляться загадками біології, математики, хімії та фізики. Лінгвісти саме німецьку мову сприймають як систему стабільних формул. Також німецька мова рекомендована дітям, які «ковтають» закінчення слів і насилу говорять букву «р». До того ж її називають другою популярною мовою сучасності після англійської. Особливо підійде німецька мова скритним, стриманим діткам.

Італійська мова та іспанська буде сприяти плавному, дбайливому розвитку мовного апарату дитини. Педагоги переконані, що навіть вимова в рідній мові при їх вивченні стане набагато успішнішою. Крім того, ці іноземні мови дуже підходять емоційним діткам.

Тут виділені найпоширеніші на даний момент іноземні мови для дітей. Але не варто забувати, що велику популярність набирають і східні мови. Вивчення китайської та японської мов пропонується сьогодні вже з 4-5 років. Їх вивчення дуже активно впливає на розвиток дитини. Але особлива умова для вивчення – хороший фонематичний слух.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber