Яку користь приносить сало

Яку користь приносить сало

Хоча дієтологи настійно не рекомендують захоплюватися салом, цей продукт усе ж приносить організму багато користі.

Американські вчені з’ясували, у чому полягає користь сала для людського організму. Цей продукт, який люди використовували багато століть, зараз майже забутий. Сало складається з жиру майже на 90 %, тому дуже калорійне. Дієтологи відносяться до сала скептично, оскільки у зовсім невеликій порції міститься величезна кількість калорій.

Але при цьому у салі дуже багато антиоксидантів, особливо лецитину. Ця речовина благотворно позначається на роботі серця і зміцнює стінки судин, а також допомагає боротися з раковими клітинами. Крім того, сало, завдяки нутрієнтам у своєму складі, стимулює роботу нейронів головного мозку, покращує мозковий кровообіг і зміцнює імунітет. Ще одна важлива деталь – сало дуже калорійне і довго засвоюється, тому цей продукт може стати прекрасним джерелом енергії, а відчуття голоду ви відчуєте нескоро.

Сало чи бекон рекомендують вживати зовсім невеликими порціями, не більше двох шматочків. Так ви не отримаєте величезну купу калорій, але в організм надійде багато корисних речовин. Найкраще їсти сало з ранку або в обід, щоб усі калорії були витрачені протягом дня.

Але є і протипоказання. Сало не можна вживати при серйозних формах ожиріння, важких хворобах печінки і шлунково-кишковому тракті, атеросклерозу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *