Яку обрати подушку

обрати подушку

Ваша подушка повинна забезпечити
необхідну підтримку шиї

Якщо у вас виникають головний біль, біль у шиї або напруга у шиї, важливо правильно вибрати подушку, яка надасть максимальну підтримку для вашої шиї. З правильною подушкою, м’язи зможуть розслабитися, і ваш відпочинок стане більш комфортним.
Оптимальна висота подушки дорівнює ширині вашого плеча, але треба враховувати позу, у який ви зазвичай спите. Головна умова – це щоб хребет був прямий, вам було зручно спати та приємно прокидатися.

Те, як ви спите,
впливає на вибір подушки

Поза, у якій ви звикли спати дуже впливає на вибір подушки, адже різні подушки надають специфічну підтримку голові та шиї. Якщо у вас вже болить та ниє шия після сну, зверніть уваги на наші прості поради:

Якщо ви звикли спати на боці, вам вкрай важливо правильно обрати подушку, яка буде підтримувати голову та шийний відділ хребта у природній позиції. Обираючи правильну подушку, ви допоможете рівномірно розподілити навантаження на хребет та створити ідеальні умови для здорового сну. Слід звернути увагу на спання на боці тим людям, які мають схильність до хропіння, оскільки ця поза зменшує інтенсивність.

Ідеальна подушка в такому випадку:

  • Висока подушка з гарною підтримкою голови
  • Тверда подушка середньої жорсткості, для того, щоб голова не звисала
  • Подушка із щільним наповнювачем, для того щоб повністю заповнити простір між вашою головою та матрацом

Звикли спати на спині? Тоді вам потрібна низька, не дуже м’яка подушка для спеціальної підтримки шиї, тому що хребет повинен знаходитися у природному положенні. Для цього краще всього обрати спеціальну ергономічну подушку з піноматеріалу чи латексу.
У випадку, якщо ви засинаєте на животі, вам теж знадобиться низька подушка. Але ми рекомендуємо спробувати змінити звичку і почати спати на боці, адже коли ви спите на животі, шия неприродно вивернута на бік. Якщо ж ви не можете змінити звичку і вам комфортно спати тільки на животі, оберіть максимально м’яку та рівну подушку, щоб зменшити вигін у шиї.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.