Ялинка для залучення удачі

Ялинка для залучення удачі
Ялинка для залучення удачі

Для вибору місця, де буде красуватися ялинка, необхідно керуватися правилами фен-шуй.

Яку ялинку вибрати

У Китаї вважають, що штучна ялинка має мертву енергетику й тим самим здатна залучати біди. У той час як жива ялина має настільки сильну енергетику, що здатна кардинально змінити життя людини.

Де поставити новорічну красуню

Згідно з ученням фен-шуй, кожен будинок можна розділити на сектори, які відповідають за певну сферу життя людини. Відповідно, яку сферу життя ви хочете поліпшити – той сектор для ялинки й вибирайте:

північ – кар’єра, успіх; південь – слава, саморозвиток; захід – творче зростання, діти; схід – сім’я, здоров’я;

північний захід – подорожі, відрядження; північний схід – знання, досвід; південний захід – любов, шлюб; південний схід – гроші, удача, процвітання.

Тільки пам’ятайте, що який би сектор у квартирі ви не вибрали, там необхідно обов’язково навести порядок і прибрати всі непотрібні речі, які можуть послабити потоки позитивної енергії новорічної ялинки.

Покровителькою 2019 року є Жовта Свиня, яка любить розкіш. У той же час не потрібно переборщувати з прикрасами, щоб дерево не виглядало яскравим і позбавленим смаку.

Які прикраси вибрати для ялинки в рік Свині

Щоб ушанувати покровительку 2019 року, необхідно вибрати іграшку із зображенням Свині. Крім того, кольорами наступного року буде жовтий, золотий, жовтогарячий і бежевий. Разом із тим, стихією наступного року буде Земля, тому, вибираючи іграшки на ялинку, звертайте увагу на натуральні прикраси, такі як жолуді, шишки, горіхи й фрукти.

Прикрасити ялинку також можна різною мішурою. Біла й срібна мішура допоможе залучити в дім гармонію, червона – любов, а золота й жовта – багатство.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *