Євген Кошовий:
«Якщо потрібна допомога, на мене завжди можна розраховувати»

Євген Кошовий

– Ви єдиний професійний актор у «Кварталі…». Це дає якісь переваги на знімальному майданчику?
– Абсолютно ніяких. Я театральний актор, але знань мені більше дали у «Кварталі», ніж у театральному інституті.

– А були перспективним студентом?
– Важко сказати. Адже я грав у КВК, і всі викладачі мене, як зараз модно говорити, тролили. Тому навряд чи у мене було велике майбутнє у театрі. Переконатися, чи так це насправді, немає ні найменшого бажання.

– Кажуть, у вас феноменальна пам’ять – швидко запам’ятовуєте великі шматки тексту. Бувало, що вона підводила, і доводилося по ходу справи імпровізувати?
– Ступор бував – коли не пам’ятаєш узагалі нічого. Але це на перших порах. Хоча я і зараз мандражирую перед тим, як вийти на сцену. Щоправда, поспілкувавшись із людьми, які в імпровізації сильніше мене відсотків на двісті, навчився виплутуватися з будь-якої ситуації.

– І хто ж цей об’єкт для наслідування?
– А як ви думаєте? Звичайно ж, Зеленський Володимир Олександрович! І Вова, і Степан – імпровізатори від Бога.

– Оскільки у вас така гарна пам’ять, то точно не забудете, якщо дружина чи теща дадуть завдання придбати щось у супермаркеті?
– О ні! (Сміється.) Це з пам’яттю ніяк не пов’язано. У мене завжди є список покупок у телефоні чи на папері – його ніхто не відміняв. І навіть зі списком можу що-небудь забути, коли думаю про інше. Але намагаюся виконувати всі приписи чітко.

Євген Кошовий
З сім’єю під час виступу Варі (старошої дочки) на “Голос діти”

– Дні народження близьких, день першого побачення і весілля пам’ятаєте?
– Перше побачення, весілля і вінчання, до якого йшли 10 років, пам’ятаю. А дні народження у нас, особливо – дружини, часто без мене відзначають – я або на гастролях у цей день, або у Києві, але на сцені. На останній день народження старшої дочки в Америці був. Тому свято Варі влаштувала мама, а я поспілкувався по скайпу.

– Удома ви теж тато-свято чи людина-контролер, початківець із порога з’ясовувати, що тут відбувається, чому такі оцінки і так далі?
– Назвемо це так: людина-свято-контролер (сміється). Доводиться ці якості поєднувати. Якщо буду надто балувати дітей, під час моєї відсутності мама і бабуся зійдуть із ними з розуму. Варі постійно повторюю: якщо мрієш бути артисткою, у жодному разі не можна пускати навчання на самоплив – артистка повинна бути освіченою. Трирічній Серафимі поки мало що можна донести, але теж намагаємося.

– З яким питанням Варя прийде до вас? Є у вас з нею спільні секрети від Ксенії?
– Ми разом робимо англійську, за що потім (теж разом) отримуємо по голові від міс Кейт (сміється). Вона каже, щоб тато не ліз, бо Варя не бачить своїх помилок. Але так як у тата деякі знання англійської зі школи залишилися, плюс Google у допомогу, щось підказати можу. А секретів від мами у нас немає.

– На батьківських зборах у школі хоч раз були?
– Ну, разочок.

– І у що вони перетворилися?
– Деякі батьки забули, що треба слухати вчительку, і весь час дивилися у мою сторону. Хоча у принципі вже всі знають, чия Варя дочка, і більшість людей реагує на мене спокійно.

– Зараз ви живете за містом. Чим можете підсобити Ксенії по господарству?
– Домашньої роботи я не боюся. Якщо потрібна допомога, на мене завжди можна розраховувати. У разі потреби, цвях точно заб’ю. А що ще від чоловіка треба? Ось зараз приїду додому – поміняю лампочку на кухні.

– Домашньої роботи я не боюся. Якщо потрібна допомога, на мене завжди можна розраховувати. У разі потреби, цвях точно заб’ю. А що ще від чоловіка треба? Ось зараз приїду додому – поміняю лампочку на кухні.

– Ви працюєте у великій компанії. А друзів багато?
– Товаришів і знайомих – так. Друзів – одиниці.

Євген Кошовий
На сцені ліги сміху

– Ви завжди говорите, що теща – ваш кращий друг. Відразу склалися такі довірчі відносини?
– У нас із Маргаритою Володимирівною з першої зустрічі все пішло як по маслу. Тьху-тьху, щоб не наврочити! Вона завжди на моїй стороні. Вірніше, так: і я можу помилятися, і Ксенія, але мама намагається у будь-якій ситуації підтримувати обох і врівноважувати нас.

– У вас із дружиною є якісь спільні інтереси?
– Ми любимо відпочивати – у шезлонгу біля моря. Це ідеальний варіант.

– А попинать м’яч на стадіоні – це не у вашому смаку?
– Ні-і-і! Говорити, що хтось погано грає, а потім виходити на поле і самому грати так само, – я не візьму на себе таку відповідальність. Намагаюся бути чесним навіть із собою.

Євген Кошовий
Кадр з серіалу “Слуга народу”

– Останнім часом ви помітно схудли. У спортзал пішли чи на дієту сіли?
– Дієти особливо не дотримуюся – занадто люблю поїсти. Просто відновив тренування. Відображення у дзеркалі не сподобалося – ось і вирішив за себе взятися.

– На вас завжди є прикраси – перстень, браслети… Носите, бо подарунок чи тому що подобається?
– Я як сорока – люблю всі ці штучки. Хоча більшість із них мені дійсно дарують близькі люди.

Валентина Кущенко

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber