Юрій Горбунов номінований на «тато року»

Юрій Горбунов номінований на тато року
Юрій Горбунов номінований на «тато року»

«УЮТ» №13-2019

Відомі українські телеведучі Юрій Горбунов та Володимир Остапчук потрапили до списку номінантів премії «Тато року – 2019», у категорію «Тато-зірка».

Усього оголошено 35 номінантів у 6 номінаціях: «Тато-зірка», «Тато-спортсмен», «Тато-лікар», «Тато-освiтянін», «Тато-блогер». На сайті tatoroku.4mama.ua може проголосувати кожен, і таким чином допомогти визначити кращого тата року – 2019.

Крім Юрія Горбунова й Володимира Остапчука серед номінантів також Олександр Педан, Олег Скрипка, Сергій Притула, Олександр Усик, Василь Вірастюк та інші.

– Я був на пологах, бачив, як син з’явився на світ. Тому рекомендував би всім батькам в обов’язковому порядку бути присутнім на пологах. Вважаю, що після того, як батько побачив, що відбувалося з мамою під час пологів, у яких муках дитина народжувалася, починаєш розуміти, що кожна хвилина, проведена з дитиною, дуже важлива. Обоє батьків повинні бути завжди поруч із дитиною з самого народження», – розповів про своє батьківство Юрій Горбунов.

Премію «Тато року» впровадила медіа-компанія «Едiпресс Україна» і сайт 4mama.ua, які поєднують експертну оцінку профільного журі і всенародне онлайн-голосування. За сумою двох етапів визначаться переможці в кожній із категорій.

Серед експертів – Людмила Барбір, Валентина Хамайко, Наталія Мосейчук, Ігор Циганик, Ігор Кондратюк, Олег Панюта, Ірма Вітовська, Анна Різатдінова та багато інших.

Експерти формували лонг-лист за критеріями: вклад у популяризацію теми відповідального батьківства, громадська діяльність, спрямована на допомогу дітям у різних напрямках, і загальний прояв рис тата.

За результатами голосування в червні відбудеться святкова церемонія нагородження. Серед усіх учасників голосування будуть розіграні квитки на церемонію нагородження.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *