З чим носити чоловічу сорочку поло: практичні поради

сорочка поло

У всі часи чоловіки незалежно від віку дотримувалися моди. Великий попит завжди існує на річ, яка не тільки модна, але і зручна. Так, сьогодні поговоримо про переваги чоловічої сорочки поло та з чим її вдало поєднати.

Сорочки поло з’явилася в Англії і призначалися, що очевидно, для гравців в поло, проте популярними вони стали завдяки тенісу. Сорочка поло універсальна, вона має одночасно стильну простоту і якусь елітарність. У ній можна займатися спортом і водночас вона буде доречна на діловій зустрічі. Сорочки поло демократичніші і зручніші, ніж звичайні сорочки. Поло називають сорочками, хоча з футболкою у них більше схожості.  Їх носять з джинсами, легкими штанами та шортами.  Головне – правильне поєднання кольорів. В першу чергу хочеться згадати “темний верх – світлий низ”, а саме поєднання темно-синьою сорочки поло з білими штанами або шортами. Поло відмінно виглядає з піджаком, при цьому поєднання може бути як в тон, так і контрастним, тобто біла сорочка поло з темним піджаком або навпаки.

Чи потрібно заправляти сорочку поло?

Найчастіше сорочку поло носять навипуск. Але, дійсно, є ситуації, коли її краще заправити. Виходити потрібно з загального стилю всього комплекту. Якщо ви одягнені повсякденно і по-спортивному, в комплекті присутні джинси (або будь-які інші штани five-pocket – п’ять кишень) – то поло заправляти не потрібно. Це правило буде діяти, навіть якщо до цього комплекту додати піджак.

Заправлена в штани сорочка поло – це такий автентичний варіант, (тоді вона була всього лише тенісною сорочкою), і носили її виключно в заправленому вигляді. Гравці в гольф також заправляють поло в штани. Ситуація, коли рекомендується обов’язково заправляти поло – це поєднання з костюмом. Логіка тут зрозуміла – солідний і стриманий тон, який задає костюм, повинен неодмінно бути підтриманий акуратно заправленою в штани сорочкою поло.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.