З днем Перемоги

З днем Перемоги
З днем Перемоги

«Погляд часу» №18-2019

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе і скорботу. Немає такої родини в Україні, якої б не торкнулася гірка відмітка тієї страшної війни.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через двадцять, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Ми, нинішнє і наступні покоління, у вічному боргу перед тими, хто стікав кров’ю на полях битв, замерзав в окопах, горів у танках, хто чотири страшних роки ділився один з одним останнім окрайцем хліба, останньою сорочкою. Низький уклін і мертвим, і живим солдатам Великої Вітчизняної! Уклін вам, герої праці, діти війни, хто ніс важку трудову вахту в заводських цехах і на колгоспних полях, рив окопи, випікав хліб, робив снаряди для фронту, доглядав поранених в госпіталях і піднімав країну з розрухи. Про тяжкі роки воєнного лихоліття, відбудову нашої країни,  проблеми сьогодення – про це ось уже 10 років у кожному номері нашої газети «Погляд часу».

Кажуть, якщо ми згадаємо хвилиною мовчання кожного загиблого у Другій Світовій війні, то мовчати будемо півстоліття. Але мовчати ми не маємо права. Ми повинні розповідати про те, через які випробування, біль і кров пройшла наша країна, щоб нікому і ніколи не вдалося стерти священну пам’ять про справжніх Героїв – наших дідів, батьків, братів, які поклали життя на вівтар загальнонародної Перемоги.

Від щирого серця вітаю зі святом усіх українців, які зберегли в своїй душі патріотизм, повагу до великого подвигу батьків і дідів, трепетно відносяться до свого рідного краю! Бажаю всім здоров’я, щастя, добра, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, звершень на благо нашого спільного дому – Великої України!

Із синівською любов’ю і глибокою повагою до кожного ветерана Великої Вітчизняної війни

Сергій Айсінов.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.