З’їжте гормон жіночої молодості

З'їжте гормон жіночої молодості

Краса починається зсередини. Найбільше на жінку впливають гормони, тому тим, хто хоче мати приголомшливий вигляд, варто знати, що є гормон – естроген, який відповідає за жіночність та красу, сексуальність, а також за дітородну функцію.

Дефіцит цього гормону відчувається у таких симптомах:

  • почуття самотності,
  • різкі зміни настрою;
  • різке збільшення ваги;
  • постійне відчуття втоми;
  • безсилля;
  • зникає бажання виглядати гарно;
  • зникає лібідо і необхідність у чоловікові.

Допоки естроген у нормі – жінка почуває себе привабливою і сексуальною.

Варто пам’ятати, що самостійно поставити собі діагноз неможливо. Треба записатися на прийом до лікаря та здати усі необхідні аналізи. Вам можуть призначити лікування, аби покращити ваше здоров’я, але перш за все пам’ятайте про фітоестрогени – гормони, що містяться в рослинах.

Саме природні гормони м’яко діють на організм та не викликають залежності. Регулярне вживання потрібних продуктів позитивно впливає на ваше здоров’я. Це, до речі,  хороший спосіб вирівняти гормональний фон після пологів, коли різке падіння кількості естрогенів призводить до післяпологової депресії й сильного випадіння волосся.

Продукти багаті естрогенами

Насіння льону

Саме насіння льону вважаються одним з найкращим джерел естрогену.

По-перше, воно дешеве, по-друге, має ще багатший склад вітамінів. Льон має естрогенну активність, робить детоксикацію організму, покращує стан волосся та нігтів.

Найкраще вживати льон меленим із великою кількістю рідини. Додавайте його до каш, салатів та інших страв.

Ще корисно вживати насіння кунжуту та соняшника.

Насіння кунжуту

Воно допомагає збалансувати рівні естрогенів в організмі жінки. Воно також містить велику кількість клітковини, вітамінів і мінералів.
Один з кращих способів вживання насіння кунжуту – зробити пасту з них, звану тахини, і використовувати її як соус. Насіння ви також можете додати в свій суп, салат або овочі.

Бобові

Є безліч бобових та медики вважають, що саме сочевиця містить максимальну кількість білка для рослинного продукту, а ще швидко готується та містить у собі не тільки естроген, а ще й гормон щастя.

Кава

Жінки, котрі випивають у день 500 мл кави мають підвищений рівень естрогену.

Абрикоси

Перевага абрикосів у тому, що їх можна їсти свіжими чи сушеними. Цікаво, що стародавній народ хунзи, які прославилися довголіттям, за основне джерело харчування мали саме абрикоси.

Естроген також присутній у шавлії, хмелі, корені женьшеню, арніці, ромашці, липі, корені солодки.

  «УЮТ» №13-26.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *