З Новим роком, любі читачі!

З Новим роком
З Новим роком, любі читачі!

І знову завітало в домівки до кожного з нас Новорічне свято. Свято, з яким пов’язано багато світлих споминів, планів на майбутнє, мрій і задумів.

Усі ми в душі – трохи діти. І щиро сподіваємося, що казковий Дід Мороз покладе під ялинку якийсь приємний подарунок. Переконаний, що той, хто передплатив «УЮТ» і «ПОГЛЯД ЧАСУ» на 2019-й рік, стане власником найкращого подарунка – улюбленої газети.

Дякуємо за підтримку тих, хто залишився з нами й у 2019 році. Це було для декого нелегко, зважаючи на суттєве підвищення передплатної ціни. Вдячні ми й працівникам «Укрпошти», які доклали чимало зусиль для популяризації наших газет та їх передплати. Можу з приємністю повідомити, що, незважаючи на всі труднощі й негаразди сьогодення, читачі зберігають свою вірність нашим виданням. Про це свідчить передплатний тираж, який і надалі залишається одним із найбільших серед місцевих видань.

Саме для вас, відданих читачів, хочеться працювати. Завдяки вам ми відчуваємо впевненість у майбутньому. Дякуємо вам за це.

Вітаємо з новим, 2019 роком! Нехай у новому році дні проходять так само яскраво, як новорічні свята, а неприємності тануть самі собою, як сніг на долонях! Бажаємо у всьому знаходити користь і радість! Нехай друзі завжди будуть поруч у важку хвилину! Бажаємо, щоб у вас і ваших рідних було міцне здоров’я, а в душі не було тривог і переживань! Нехай новій рік увійде у ваше життя пахучим і квітучим килимом весняних фарб, а літо подарує незабутній смак і аромат плодів, осінь огорне ковдрою із жовтих листків, які зберігають тепло літнього сонця, а зима зігріє келихом вина. Нехай Ісус, що народжується, наповнить людські серця світлом та добром і береже нас від усякого зла. Нехай Божа Благодать буде з усіма нами!

Дай Боже вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі.
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік новий,
Хай Україна наша процвітає,
З чудовим святом радості і мрій
Ми щиро і сердечно вас вітаєм!
З Новим роком, дорогі читачі! Христос Рождається! Славімо Його!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *