За брехню – штраф!

За брехню штраф
За брехню – штраф!

Українські політики дурять людей і перед виборами, і після них. Перед виборами нам вішають локшину на вуха, бо хочуть прийти до влади, а після виборів маємо ту ж локшину, тільки вона вже для того, аби нам замилити очі на реальний «професіоналізм» обраної влади.

Перед виборами нам брешуть про те, що будуть опускати ціну на газ і хто у скільки разів. Брешуть, що припинять війну за день-два-тиждень. Брешуть, що будуть піклуватися й чути кожного бідного українця. Не треба бути великим економістом, щоб розуміти одне: нині газ є гарною темою для спекуляцій, бо його ціна серйозно б’є по нашій кишені. Мені майже вся пенсія йде на те, аби оплатити всі «куби». Але я розумію одне: дешевий газ буде тільки тоді, коли ми повернемося в обійми Путіна. І всі виборці повинні зарубати собі це на носі.

Ще одна брехня, яку вже неможливо слухати по наших телеканалах і читати у газетах, – хто кого, в якому турі перемагає, кому люди більше «довіряють». Я десь читав, що це роблять спеціально, оці цифри і «відсотки довіри», аби нам, простим виборцям, затуманити голови. Мало нам тих брехливих обіцянок, так ще мізки людям забивають такими ж брехливими цифрами.

Ніхто не знає, скільки українців якого кандидата на виборах підтримає. Усе показує день виборів. А оці рейтинги – для того, аби нас ввести в оману і змусити голосувати за потрібного кандидата. Бо платити всім виборцям по 100-200 грн на день голосування – то не завжди дієво, ще й дуже дорого. А так нас фактично змушують ставити галочки навпроти потрібних прізвищ.

Я би всі наші партії і кандидатів, які замовляють оті брехливі рейтинги у ЗМІ, штрафував. А за другим разом у тюрми садив. Бо за брехню треба карати. І не моральним осудом, бо наші політики про мораль тільки з книжок чули, а конкретними сумами і термінами ув’язнення чи громадськими роботами. Досить нас безкарно дурити!

Іван Гордій

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *