За велосипед і кота доведеться доплатити

За велосипед і кота доведеться доплатити
За велосипед і кота доведеться доплатити

«Погляд часу» №19-2019

В Україні змінилися правила пасажирських залізничних перевезень.

9 квітня набули чинності оновлені Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом зі змінами, затвердженими Правилами, зокрема, встановлено, що максимальна вага ручної поклажі, що може перевозитись однією особою безкоштовно, становить 36 кг, ще до 14 кг додатково можна провозити за тарифами багажу.

До ручної поклажі відносяться дитячі коляски (при проїзді дитини), велосипеди у розібраному й упакованому стані (не більше одного).

Проте у вагонах регіональних поїздів за перевезення велосипедів доведеться доплатити як за 20 кг багажу. Якщо ж велосипед перевозитиметься у приміському поїзді у нерозібраному вигляді, за нього доведеться заплатити вартість повного квитка. При відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні, не дозволяється перевезення велосипедів у поїздах категорій «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Понад встановлену норму ручної поклажі можна перевозити портфель, дамську сумку, лижі та палиці до них, сноуборд, вудлища, фотоапарат, відеокамеру й інші дрібні речі за умови їх розміщення на полицях та у рундуках для ручної поклажі.

Дрібні тварини (до 45 см у холці) та птахи можуть перевозитись у клітках чи іншій спеціальній тарі жорсткої конструкції, плата за їх перевезення стягується як за 20 кг багажу. Для перевезення великих тварин господарю доведеться «викупити» все купе. Необхідно також мати ветеринарні документи на тварин та птахів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *