За яку суму боргу можуть вимкнути електрику

вимкнути електрику

Через заборгованість компанія-постачальник може припинити надання послуги. При цьому неважливо, скільки коштів заборгувало домогосподарство – питання припинення електропостачання вирішує компанія. Тому залишитися без світла у квартирі чи будинку можна і за мінімальну суму боргу.

Алгоритм припинення послуги з електропостачання

Після несплати квитанції за послугу протягом 10 днів після терміну, зазначеного у квитанції, компанія-постачальник послуги може надіслати попередження про можливе відключення електроенергії.

Якщо споживач не сплатив борг протягом 30 днів після отримання попередження, компанія отримує право припинити постачання послуги.

При значній заборгованості споживач має право звернутися до компанії та підписати договір про реструктуризацію боргу та уникнути відключення світла.

Як відновити послугу електропостачання

Для того, щоб підключити світло, необхідно сплатити борг за послугу та вартість повторного підключення. Також необхідно сплатити збитки, які понесла компаніяпостачальник. Після сплати рахунків послугу мають відновити протягом 3 днів у містах та 7 днів у селах.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *