Заборонили вилов риби

Заборонили вилов риби
Заборонили вилов риби

«Погляд часу» №14-2019

Із 1 квітня 2019 року в 22 областях України починається нерестова заборона на вилов риби і раків. Про це повідомило Держагентство рибного господарства.

Ідеться про Вінницьку, Волинську, Донецьку, Дніпропетровську, Житомирську, Івано-Франківську, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Кіровоградську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку, Черкаську та Чернігівську області. У Київській області і Києві заборона розпочалася 29 березня, а в Закарпатській області – ще 25 березня. Терміни заборони залежать від областей і водойм.

Також із 1 квітні встановлено заборону на вилов раків.

Під час нересту дозволяється тільки любительське рибальство однією поплавковою чи донною вудкою з одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега у межах населеного пункту в дозволених місцях, за межами нерестовищ. Добова норма вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів).

За порушення правил загрожує штраф у розмірі від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 КК. Штраф – від 1700 до 3400 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.