«Заходжу до спальні, а дружина купує дрони»

Український футболіст іспанської «Фуенлабради» Роман Зозуля розповів, що для нього кохання під час війни з росією. Український нападник, який уже вісім років регулярно допомагає нашим військовим, показав нові «посилки» для «Азова» та Миколаєва.

Український футболіст Роман Зозуля, який уже вісім років регулярно допомагає нашим військовим

На своїй сторінці у Facebook Зозуля розповів, чим вечорами у спальні займається його дружина Марина та на які жертви готовий піти маленький син, щоб допомогти своїй країні.

«Кохання – це… коли я заходжу ввечері до нашої спальні, а дружина вибирає і купує дрони для наших захисників. Кохання – це… коли мій 5-річний син готовий пожертвувати свої рації для наших воїнів. Щоправда, вони іграшкові, але він цього не знає, – написав нападник. – Кохання – це… коли українці з Гонконгу, українська діаспора в Мадриді та благодійна організація «Ланцюжок добра» об’єднують свої зусилля, й 2 машини швидких, по вінця запаковані всім життєво необхідним, відправляються до України. Перша – для наших Героїв з «Азову», друга – прямує до Героїв у Миколаїв. Бо для них любов – це захищати Україну та очищати рідну землю від брудних чобіт рашистських окупантів», – вважає Роман.

Роман Зозуля з дружиною

Також український футболіст підкреслив, що любов – це також наша незламна віра у вільну, незалежну Україну та її неймовірно крутих дітей. Він подякував усім, хто наближає нашу перемогу. І вважає, що вона близько, «бо кожен робить свою справу з любов’ю».

Раніше Зозуля зазначив, що не бачить сенсу звертатися з якимись проханнями до жителів рф, оскільки в росії 125-мільйонне стадо баранів, усі вони пробиті і з ними нема про що говорити.

Зозуля порадив «засунути в ж*пу» банер про дружбу України та росії. Так нападник відреагував на плакат італійських фанатів на матчі Ліги Європи між місцевою «Аталантою» та німецьким «Байєром».

«Погляд часу» №17-21.04.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *