Захист шкіри від сонця

Хоча від перебування на сонці з’являється відчуття бадьорості й ми почуваємося здоровішими, надмірний вплив його призводить до передчасного старіння шкіри, появи глибоких зморшок, веснянок і навіть опіків.

Захист шкіри від сонця

Щоб убезпечитися від такого негативу, використовуйте сонцезахисні креми. Асортимент – величезний.

Купуючи крем, зверніть увагу на етикетку: від якого виду ультрафіолетових променів він захищає: UVА-промені призводять до зниження еластичності шкіри, появи веснянок тощо.

UVВ-промені можуть спричинити опіки і виникнення раку шкіри.

Важливим для таких кремів є сонцезахисний фактор, який позначається на упаковці SPF. Це величина, що дозволяє оцінити рівень захисту шкіри від опромінення. Його коефіцієнт коливається від 2 до 30. Що вищий SPF, то довше можна засмагати без шкоди для здоров’я і то рідше крем потрібно наносити на шкіру.

Якщо ви можете без почервоніння шкіри перебувати на сонці 10 хв., тоді помножте 10 на значення SPF крему, який використовуватимете, і це буде ваш безпечний час.

Але якщо ви маєте намір тільки засмагнути, то бути на сонці тривалий час немає сенсу, бо через 50 хв. утворення меланіну, завдяки якому з’являється засмага, припиняється.

«Уют» №18-4.05.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *