Захистять від раку та збережуть мікрофлору

Медики виділяють низку продуктів, які неймовірно корисні для жіночого здоров’я.

Продукти які корисні для жіночого здоров'я

У складі капусти міститься безліч вітамінів та мікроелементів (магній, калій, залізо), які необхідні для нормальної побудови клітин. Крім цього в капусті є речовини, які допомагають блокувати перехід «правильних» гормонів у «неправильні».

На основі екстрактів капусти створюють препарати та біологічно активні добавки для профілактики онкопатологій молочних залоз та матки.

У зелені та листових овочах (шпинат, латук, броколі) міститься фолієва кислота та магній. Дослідження довели, що постійне вживання продуктів, що містять фолієву кислоту, знижує ризик виникнення онкозахворювань грудей на 40 %.

Продукти, що містять залізо. Наприклад, гранат. Нестача заліза провокує порушення циклу та виникнення хвороб у жіночій сфері.

Жінкам, які «знайомі» з менопаузою рекомендують включити до свого раціону часник. Після менопаузи знижується рівень естрогену, що провокує руйнування кісток. У часнику міститься вітамін В6, який захищає від остеопорозу та зміцнює організм.

Для профілактики раку грудей слід включити до свого раціону кисломолочні продукти, оскільки в них містяться корисні пробіотики. Також продукти з пробіотиками (кефір, йогурт) допомагають підтримати здоров’я мікрофлори піхви та є профілактикою інфекцій, у тому числі, молочниці. Кальцій, що міститься у складі молочних продуктів, полегшує симптоми сумнозвісного передменструального синдрому (ПМС).

«Уют» №8-23.02.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *