Замінює ліки: який мед найкорисніший

Мед – не просто солодкі ласощі, а й ефективний засіб для лікування різних захворювань. Існує близько 300 сортів продукту, вони відрізняються за кольором, консистенцією, смаком та ароматом.

Який мед найкорисніший

Акацієвий мед містить вітаміни А, С та В, а також цинк, йод, залізо та інші мікроелементи, які потрібні організму для правильної роботи. Акацієвий мед використовують для лікування різних захворювань, наприклад, при головних болях, ГРВІ, хворобах нирок і сечовивідних шляхів. А ще компреси з медовою водою допомагають при кон’юнктивіті.

Гірчичний мед. «Родзинкою» цього меду є глікозиди синальбіну та синігріну, які є в гірчичному пилку. Ці речовини використовуються в медицині для терапії бронхолегеневих захворювань та профілактики хвороб серця.

Гречаний мед. У складі гречаного меду є багато заліза та білка, а вони очищають судини та сприяють регенерації пошкоджених тканин. Цей продукт слід вживати при застудних захворюваннях та проблемах зі шлунково-кишковим трактом, виразці шлунка, авітамінозі.

Каштановий мед. Продукт славиться своїми антибактеріальними та протигрибковими властивостями. Каштановий мед допомагає при шлунково-кишкових та ниркових захворюваннях, зміцнює судини та імунітет.

Кіпрейний мед не тільки підвищує імунітет і опір організму хворобам, але також стимулює кровообіг. У його складі багато вітамінів, зокрема С, РР, Е, В, а також макро- та мікроелементів.

Конюшинний мед. Цей мед є одним із найсолодших. Його регулярний прийом заспокоює нервову систему, сприяє нормалізації сну та тиску.

«Уют» №23-2.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *