Замість віагри випийте склянку соку

гранатовий сік

Фахівці з Шотландії провели експеримент за участю 58 чоловіків, щоб з’ясувати, чи може натуральний засіб «працювати» як віагра. Виявилося, що може.

Гранатовий сік може стати аналогом віагри, заявили вчені, коли перевірили отримані під час цього експерименту дані.

Для участі у випробуваннях були відібрані добровольці віком від 21 до 64 років. За завданням учених чоловіки протягом двох тижнів щодня пили сік граната. Це, як з’ясувалося згодом, може підвищувати у чоловічому організмі рівень тестостерону, який командує у тому числі й сексуальною активністю.

«У чоловіків перед початком експерименту рівень тестостерону у крові дорівнював 16 %. Цей показник підвищився у два рази після двох тижнів щоденного прийому гранатового соку», – повідомили автори роботи.

Вчені додали, що ті, хто випробував це на собі, повідомили про посилення сексуального потягу. Крім того, питво соку сприятливо позначилося на здоров’ї чоловіків у цілому. Учасники зізналися, що у них покращився сон, а нервова напруга через буденні стреси помітно знизилася.

Зазначимо, що дослідження, що проводилося до цього у стінах Університету в Единбурзі, спонукало фахівців заявити про те, що вживання гранатового соку істотно знижує ризик чинників, які сприяють старінню організму, виснаженню його ресурсів і передчасної смерті. Вони встановили, що регулярне вживання гранатового соку зменшує концентрацію в організмі вільних жирних кислот, які є причиною жирових відкладень у районі попереку і на животі у чоловіків і жінок та сприймаються лікарями як фактор цілого ряду небезпечних судинних порушень.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *