Заповіді чистюлі

«Замазура!» – так кажуть дітям, які не люблять митися. Дивно, але іноді і дорослі панночки заслуговують це образливе прізвисько. Ти б не хотіла потрапити до їх числа?

Тоді твердо запам’ятай ці нескладні правила.
Заповідь перша: чисте волосся
Заповіді чистюлі

Брудне, злипле волоссячко, що понуро висить бурульками, може зіпсувати твій імідж. Тому куди б ти не збиралася, у тебе завжди повинне бути чисте волосся. І не бійся мити свої локони кожен день, якщо вони швидко брудняться: шампуні, призначені для миття жирного волосся, містять м’яку миючу основу і компоненти, які поліпшать стан твоєї шевелюри.

Заповідь друга: доглянуті нігті

Навіть якщо під твоїми нігтями немає бруду, але вони неакуратно підстрижені, шаруються, а навколо кутикули кучерявляться задирки, тебе ні за що не можна називати чистьохою. Тому не лінуйся раз на тиждень робити манікюр і педикюр, а також кожен день використовувати креми для рук і ніг. А якщо ти користуєшся лаком для нігтів, не з’являйся у світі з облупленим манікюром, це не тільки негарно, але й непристойно.

Заповідь третя: чисто виголені пахви
Чисто виголені пахви

Частенько таке буває: вбирається панянка в гарну сукню на бретельках, надягає туфлі на підборах, заходить така вся розписна в автобус, береться за верхній поручень і… о жах! Вона забула поголити пахви! Дуже неестетичне видовище. Щоб із тобою не сталося нічого подібного, привчи себе регулярно видаляти рослинність. Не варто боятися подразнень і появи синьої щетини. Нічого подібного не відбудеться.

Заповідь четверта: гладкі ноги

Щоб твої ніжки виглядали бездоганно, обов’язково користуйся засобами для депіляції. А після процедури нанось на шкіру засіб після депіляції, який пом’якшить шкіру і сповільнить подальше зростання волосся.

Заповідь п’ята: білосніжні зуби
Білосніжні зуби

Буває, що після прийому їжі по широкій ситій усмішці людини можна легко обчислити, що вона їла. Ось між різцями застрягла петрушечка, а трохи лівіше зачаївся шматочок курочки, хитрий часник візуально не виявляється, але буквально «кричить» оточуючим про свою присутність у раціоні. Усунути залишки їжі легко і просто, якщо ти скористаєшся звичайною зубочисткою або зубною ниткою, а освіжити дихання і видалити зубний наліт можна за допомогою жувальної гумки.

«Задавака» №6-25.03.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *