Запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ»

Українці можуть замовити дрова через інтернет-магазин дров «ДроваЄ» – лісгоспи вже почали приймати замовлення. Тож кожен у кілька кліків може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму з доставкою додому. Про це йдеться у повідомленні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ»

«Уряд робить усе можливе, щоб цієї зими українці були з теплом. Прем’єр-міністр України поставив чіткі завдання для сталого проходження осінньо-зимового періоду у 2022-2023 роках. Із цією метою лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Щоб спростити та зробити зручною для українців купівлю дров ми створили державний інтернет-магазин «ДроваЄ», – каже Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Щоб купити дрова, потрібно:

  • зайти на ресурс: та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся;
  • вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності;
  • визначитися з видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без;
  • оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань із логістикою.

Звертаємо увагу, що на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

«Заготівля дров для українців триває. Уже реалізовано 2 млн 439 тис. кубометрів деревини. На складах наразі знаходиться близько 187 тис. кубічних метрів. Загалом до кінця року лісгоспи Держлісагентства планують реалізувати 1,1 млн кубічних метрів дров», – зазначив Стрілець.

Міністр нагадав, що для забезпечення паливними дровами найбільш уразливих категорій громадян на прифронтових територіях Уряд розподілив серед обласних військових адміністрацій 563 млн гривень. Вони підуть на закупівлю та доставку дров для населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей. Також Руслан Стрілець зазначив, що під «сокиру» українські ліси не пустять. Додаткова заготівля дров паливних у 2022 році здійснюється за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки.

«Погляд часу» №44-03.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *