Застуда чи грип?

Як дізнатися, чи застудився мій малюк чи у нього грип?

Ольга Д.

Звичайна застуда та сезонний грип можуть здаватися схожими, оскільки обидва вони є респіраторними захворюваннями та мають багато однакових симптомів. Різниця між застудою та грипом полягає у швидкості появи симптомів та їх тяжкості.

Застуда чи грип?

Симптоми звичайної застуди зазвичай легкі, з’являються поступово та можуть включати субфебрильну температуру (підвищення температури тіла протягом тривалого часу в межах 37,2-38,0 °C, спостерігається при багатьох захворюваннях, зокрема може свідчити про уповільнений запальний процес), тоді як грип супроводжується різкими симптомами та раптовим підвищенням температури понад 38 °С. Грип сильніше вражає дітей, ніж звичайна застуда, через що вони почуваються гірше та некомфортніше.

Що давати дитині при застуді?

Ви можете намастити малюкові мазь навколо носа, щоб запобігти розтріскуванню, поставити зволожувач повітря, щоб полегшити закладеність, і давати малюку багато рідини.

Тепла рідина забезпечує зволоження та заспокоює біль у горлі, а також може полегшити набряк у верхніх дихальних шляхах.

Майте на увазі, що антибіотики не вплинуть на звичайну застуду, оскільки вони призначені для лікування бактеріальних інфекцій і можуть завдати шкоди при надмірному вживанні, вбиваючи корисні бактерії в системі вашої дитини.

Запитайте свого лікаря про парацетамол або ібупрофен, щоб знизити температуру. Якщо їх приймати згідно з інструкцією, обидва препарати безпечні для малюків.

«Уют» №50-15.12.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *