Затишний балкон. Приділяйте увагу деталям!  

Затишний балкон

Теплими літніми вечорами так приємно вийти на балкон та подихати свіжим повітрям. Зимові посиденьки на кухні переміщаються на балкон. Вже багато написано про облаштування маленьких балконів, але ми вирішили освіжити інформацію та дати вам декілька цікавих ідей.

У створенні затишку на балконі нам допоможе стиль хюгге. Це те, що не можна пояснити словами. Хюгге – це скандинавська філософія життя. Для того, щоб створити на своєму балконі приємне місце для відпочинку, треба перш за все зрозуміти що є затишок саме для вас. Для когось обов’язково буде поставити якість складані меблі, а хтось буде комфортно себе почувати на килимку в оточенні квітів. Саме за допомогою сучасного декору можна підкреслити свою «комфортну зону.

Влітку балкон може стати для вас затишним місцем для відпочинку та релаксації. Інколи так хочеться залишитися наодинці зі своїми думками та трошки відпочити від швидкого ритму життя. Може таке статися, що у ванній кімнаті вам спокою не дадуть, і ось тут балкон стає прекрасним місцем для відпочинку. Навіть найменший балкончик може стати для вас власним куточком релаксу.

Якщо ви щасливий власник великої лоджії, можна собі дозволити собі чудовий лаунж сет для великої компанії, підібрати зручний стіл та багатопозиційні стільці. Але у більшості випадків балкон, навіть не захаращений, не дозволяє поставити меблі. На цей випадок існують складані меблі. Деякі з них можна навіть повішати на стіну балкону, коли ви ними не користуєтесь. Або ж, зробити відкидний столик та поставити пару табуретів. На зворотному боці такого столика можна приклеїти гарну картинку, і коли ви будете «відкидати» його до стіни, це вже буде майже художня інсталяція.  Два в одному, так би мовити!

Сидіти ввечері на свіжому повітрі буває трошки прохолодно, а так не хочеться мерзнути. Тож, додайте м’яких подушок на стільці, пару декоративних подушок, щоб було зручно закинути ноги на сусідній стілець, та плед, щоб не тремтіти від вечірньої прохолоди.

Як гарно зручно вмоститися на власному балконі з чашкою прохолодного лимонаду, чи бокалом вина. А якщо ви зголодніли, можна створити незвичайну романтичну вечерю на свіжому повітрі не виходячи з дому.

Свіже повітря та вечірнє сонце позитивно впливають на фізичний та моральний стан людини, тож сидячі на балконі після важкого робочого дня, можна перезарядити батарейки та дійсно відпочити. Головне, реально розслабитися, та не звертати уваги на вуличні звуки.

Правильне освітлення здатне перетворити звичайний балкон на дуже затишний куточок. Свічки підходять для цього ідеально. Мерехтіння вогника свічки легко створює потрібну атмосферу релаксу. Одні свічки обережно поставте просто на підлогу, інші на столик чи комодик – що у вас стоїть на балконі. Таким чином буде декілька рівнів освітлення, що завершить ідеальний образ гарного вечора на балконі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *