Збережемо здоров’я чоловікам

Найнебезпечніший вік для представників мужньої половини людства – від 30 до 50 років. У цей період раціон харчування повинен бути максимально наповнений фруктами й темно-зеленими овочами, у складі яких є всі корисні вітаміни і мінерали.

Збережемо здоров'я чоловікам

Низький рівень тестостерону. Основна причина вікової сексуальної дисфункцій – низький рівень тестостерону. До того ж дефіцит чоловічого гормону сприяє зниженню м’язової маси, призводить до ожиріння, провокує серцеві напади і нервові розлади. З цією проблемою допоможе справитися риб’ячий жир, підходяща дієта, здоровий сон і спеціальні фізичні вправи. Слід обов’язково приймати основні чоловічі добавки: цинк, магній і вітамін В6.

Випадіння волосся. Щоб його зберегти рекомендується приймати вітамін Н, а також фолієву кислоту. Остання допомагає регенерувати клітини в усьому організмі.

Хвороби передміхурової залози. Корінь женьшеню, ягоди пальметто, селен, лікопін, насіння гарбуза й ін. допоможуть зміцнити простату.

До речі, чоловікам у віці не підходить вегетаріанство. Склад амінокислот повинен бути збалансованим: аргінін, тирозин, лізин та ще 17 основних найменувань. Тому обов’язково їжте м’ясо, але тільки пісне!

Поганий зір. Соколине око можна мати і в 50. Для цього не нехтуйте продуктами, що містять лютеїн: помаранчевий солодкий перець, темний виноград, кукурудзу, хурму, авокадо й ін.

«Уют» №44-28.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *