Збираємо полуницю

паперова полуниця

Улітку в саду росте багато смачних ягід. Діти дуже люблять зривати та їсти їх просто з грядки. А давайте запропонуємо дитині не з’їсти, а склеїти об’ємну полуницю. Ця чудова композиція вдало прикрасить дитячу кімнату.

Вам потрібні: кольоровий двосторонній папір, трохи жовтого гофрованого паперу, флористичний дріт і стрічка, кольорові маркери, гарячий клей, вазон, мох, гіпс.

Виріжте деталі з паперу відповідно до малюнка.
паперова полуниця
На нашій полуниці в горщику: 2 великі червоні ягоди, 1 середня рожева, 2 маленькі зелені полунички, 18 великих листків, по 9 середніх і маленьких листочків і 4 квітки.

Намалюйте насіння на ягідках, затемніть прожилки на листочках і хвостиках за допомогою маркерів. Використовуючи тупий край ножиць, пройдіться по краях хвостиків і ягідок, щоб вони трішки підкрутилися. Нанесіть трохи клею на ягоди та склейте краї, формуючи конічну форму. Для гілочок наріжте невеличкі шматочки дроту й плавно зігніть за допомогою плоскогубців. У хвостиках зробіть невеликий отвір, проткніть дротом, кінчик загніть і підклейте зі зворотного боку. Приклейте дріт із хвостиками до ягідок.

Листки складіть навпіл, потім підкрутіть краї, використовуючи ножиці. Візьміть вільні частини флористичного дроту й приклейте до кожного по 3 листочки. Квіточки разом із чашолистками підкрутіть, краї жовтих серединок також підкрутіть. Приклейте по 2 жовті серединки по центру квіточок. У чашолистках зробіть отвір, вставте дріт, підігніть. Нанесіть на середину клей і склейте чашолистки й квітки з жовтою серединкою. Зберіть разом по 2-3 гілочки полуниці й квітучі стебла, обгорнувши флористичною стрічкою.

Приготуйте гіпсовий розчин згідно з інструкцією на упаковці, улийте в горщик, дочекайтесь, поки затвердіє, але повністю не застигне. Сформуйте кущик полуниці, закріпіть його у гіпсі. Поверхню гіпсу оформіть декоративним мохом.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber