Зелений острівець у кімнаті

Зелений острівець у кімнаті

Хочеться створити зелений острівець у кімнаті, не заморочуючись над тим, чи не замало світла рослинам, та не хвилюватись, що зовсім немає часу за ними доглядати? Рішення є – невибагливі вазони.

Посадив і забув. Буває, любить людина вазони, але така зайнята. Маленькі діти, тривалий робочий день, відрядження… Це ще не привід не садити вазонів!

Серед кімнатних рослин є справжні спартанці – абсолютно невибагливі. Вони почуватимуться чудово в умовах, у яких більшість інших вазонів швидко зачахне. Такі рослини зможуть вирощувати навіть ті, у кого немає жодної вільної хвилини.

Невибагливі культури – справжня знахідка для кожного, хто:

  • хоче зробити зелені акценти в інтер’єрі, не обтяжуючи себе обов’язками;
  • тільки знайомиться із квітникарством;
  • хоче долучити до догляду за зеленими улюбленцями дітей;
  • хоче озеленити офіс, шкільний кабінет, дачу.
Заміокулькас
Заміокулькас

Заміокулькас – і модний, і витривалий. Навіть за поганого догляду, якщо рослина скине листя внаслідок тривалої посухи, після відновлення нормального догляду вона досить швидко випустить нові пагони й відновиться. Переносить посуху, півтінь і яскраве сонце.

Сансевієрія (тещин язик) ідеальна для озеленення офісів і сучасних інтер’єрів. Це сукулент, здатний адаптуватися до найсухіших ґрунтів.

 

 

Плющ
Плющ

Плющ – перший спартанець серед ліан. Любить тінь і може адаптуватися до яскравого світла, не боїться пропуску поливання.

 

Спатифілум тіньовитривалий, але добре адаптується до світла. Зацвітає без додаткової стимуляції, причому в нормальному освітленні цвіте майже цілий рік.

 

Кактуси можуть дуже довго виживати за практично повної сухості.

 

 

Епіпреміум
Епіпреміум

Епіпреміум (сциндапсус) можна виростити й на яскравому освітленні, і в півтіні. Добре переносить стрижку, не боїться посух.

 

Хлорофітум чудово почувається і в тіні, і півтіні, і на найяскравішому сонці. Зовсім не боїться пропусків поливання, може рости в не дуже родючому ґрунті. Можна постійно розмножувати рослину, укорінюючи у воді розетки.

«УЮТ» №49-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *