Зерна мудрості від Стіва Джобса

Засновника компанії Apple, мільярдера та філантропа Стіва Джобса не потрібно представляти, адже він став культовою особистістю нашого часу. Перебуваючи на лікарняному ліжку, Стів Джобс залишив своє останнє послання людству, в якому йдеться про важливе, вічне та основоположне.

Стів Джобс

«Я досяг вершини успіху у діловому світі. Багато хто вважає, що моє життя і є уособленням успіху.

Однак маю зізнатися, крім роботи, у мене не так багато радості. Зрештою багатство – це тільки факт життя, до якого я звик. На даний момент, перебуваючи в лікарні, й озираючись назад, я розумію, що всі почесті та багатства, якими я так пишався, втратили значення перед обличчям близької смерті.

У темряві, коли я дивлюся на зелене світло від апарата життєзабезпечення і чую характерний механічний звук, я відчуваю наближення смерті й дихання Бога. Тепер я знаю: коли ми накопичили достатньо багатства, ми повинні задавати зовсім інші запитання в житті, не пов’язані з ним. Є набагато важливіші речі. Можливо, це стосунки, мистецтво, мрії молодості…

Постійна гонитва за збагаченням перетворює людину на маріонетку, що й сталося зі мною. Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли дарувати свою любов близьким. І не повинно бути ілюзій стосовно грошей. Багатство, яке я здобув у житті, я не можу взяти з собою. Взяти зможу лише спогади, пов’язані з любов’ю. Ось справжнє багатство, яке має слідувати за вами, супроводжувати вас, давати вам світло й сили йти далі.

Любов здатна подолати тисячі миль. У житті немає меж. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Досягайте висот, яких хочете досягти. Усе у ваших руках.

Ви можете найняти на роботу когось, хто буде керувати автомобілем за вас, заробляти гроші для вас, але ніхто не візьме ваші хвороби. Ми можемо знайти втрачені матеріальні речі, але є одна річ, яку ніколи не знайдеш, якщо втратив її, – це життя.

Байдуже, скільки вам років і чого ви досягли. Рано чи пізно ми всі підійдемо до дня, коли завіса опуститься. Ваш скарб – це любов до родини, близьких і друзів…

Бережіть себе. Дбайте про інших».

Читайте також: Не шукайте добра від добра

«УЮТ» № 25-18.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *