Жінки за 40 незрівнянні!

Жінки за 40
Жінки за 40 незрівнянні!

Із роздумів журналіста Енді Руні.
Він не тільки вів репортажі з нацистських таборів і блоки новин, а й міркував про насущні людські проблеми. Серед його кращих статей – спроба з’ясувати, чому останнім часом все більше чоловіків цінують жінок у віці.

Ми ділимося роздумами людини, яка, схоже, зрозуміла всю жіночу суть: «Із віком я все більше ціную жінок, яким за сорок. Цьому багато причин. Наприклад, 40+ жінка ніколи не розбудить тебе серед ночі, щоб запитати «Про що ти думаєш?». Вона не буде хвилюватися, про що ти думаєш.

Якщо 40+ жінці не хочеться дивитися з тобою спорт по телевізору, вона не буде сидіти і нити з цього приводу. Вона піде і буде займатися тим, чим хоче – зазвичай чимось куди більш цікавим.

40+ жінка знає себе досить добре, щоб бути впевненою в тому, хто вона, чого вона хоче і від кого. Дуже небагатьох жінок такого віку цікавить твоя думка про неї або про те, що вона робить.

40+ жінки мають почуття власної гідності. Вони навряд чи закотять тобі істерику в опері чи в пристойному ресторані. Звичайно, якщо ти цього заслуговуєш, вони тебе спокійно пристрелять, якщо вважатимуть, що їм це зійде з рук. Дорослі жінки щедрі на похвалу, часто незаслужену. Вони знають, як відчувається невдячність.

У 40+ жінок інтуїція оракула. Тобі не треба ні в чому їм зізнаватися – вони й так усе про тебе знають.

Яскраво-червона помада прекрасно виглядає на них, чого не можна сказати про тих, хто молодший. Якщо навчитесь ігнорувати пару зморшок тут і там, виявите, що жінки за сорок куди сексуальніші, ніж молоді.

Жінки за 40 відверті й чесні. Вони тобі скажуть у лоб, якщо ти скотина або ведеш себе як скотина. Тобі ніколи не доведеться гадати, як вона до тебе ставиться.

Так що є багато причин захоплюватися жінками, яким за сорок. На жаль, не можна те ж саме сказати про чоловіків.

На кожну карколомну, розумну, доглянуту жінку за сорок доводиться лисе пузате викопне в розтягнутих штанях, що виставляє себе повним ідіотом із двадцятирічною офіціанткою.

Дами, я приношу свої вибачення. Для всіх чоловіків, які люблять говорити «навіщо купувати цілу корову, коли можна отримати молоко даром», у мене є новина. Сьогодні 80 відсотків жінок не зацікавлені в шлюбі. Чому? Тому що розуміють, що немає сенсу купувати цілу свиню заради сардельки».

Енді Руні

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *