Життя бабусям і дідусям продовжать онуки

турбота про онуків
Життя бабусям і дідусям продовжать онуки

Усі бабусі і дідусі на планеті заслуговують нагороду за свою мудрість, працю і безмежну любов до онуків. Багатьом мамам і татам важко було б, якби не мали підтримки від своїх батьків, які завжди готові виручити і прийти на допомогу.

Вчений Джонатан Лапук, фахівець із хвороби Альцгеймера, провів медичне обстеження, яке підтвердило цікавий факт. Виявляється, турбота про онуків запобігає зниженню когнітивних функцій у літніх людей і зменшує ризик важких захворювань, пов’язаних із короткочасною і довготривалою пам’яттю.

З результатів дослідження зрозуміло, що проводити час один з одним корисно як для дітей, так і для старих. Від такого спілкування дітлахи отримують ще більше любові і досвіду, а бабусі та дідусі – можливість довше залишатися активними і молодими.

Турбота про онуків – нелегка праця, яка потребує підвищеної уваги, концентрації та ясності розуму. До того ж дітям просто необхідна регулярна фізична активність, що допомагає людям похилого віку ще й залишатися у відмінній формі.

Звичайно, як і всього хорошого, такого спілкування старшого покоління з молодшим повинно бути у міру. Для того щоб ефект не був зворотним, бабусям і дідусям слід не забувати про якісний відпочинок і збалансоване харчування. Ну а мамі з татом не варто захоплюватися і залишати дітей на піклування своїх літніх батьків більше ніж на 5 днів на тиждень.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *