Життя без макіяжу

без макіяжу

Погодьтеся, іноді дуже хочеться відпочити від тональних засобів, туші, олівців і тіней. Однак не кожна жінка готова хоча б на деякий час відмовитися від декоративної косметики, так звикаючи до щоденного макіяжу, що власна зовнішність без нього здається тьмяною й обов’язково потребує вдосконалення.

Відмова від косметики для декого – справжнє випробування. Чи є сенс відмовлятися? Звичайно, так – і не лише тому, щоб навчитися любити себе справжню.

Більше свободи

Дослідники підрахували, що жінки марнують на макіяж до 15 місяців власного життя! Напевно, цілий рік життя можна було б витратити більш продуктивно. Якщо не наважуєтеся відразу повністю відмовитися від макіяжу, робіть це поступово: спочатку наносячи більш природний мейкап, потім зводячи до мінімуму використання різних декоративних косметичних засобів. І хоча спочатку буде трохи незвично виходити на вулицю без косметики, пізніше звикнете й зрозумієте, що вільні година-друга на день того варті.

Здоровіша шкіра

Навряд чи шкіра комфортно почувається під шаром тонального крему, пудри та рум’ян. Адже навіть найкращі засоби забивають пори, а іноді навіть зумовлюють алергічні реакції. А дешева косметика ще й може містити небезпечну «хімію».

Щоб шкіра була гарною без тональних засобів, потрібно стежити за її станом: використовувати маски з натуральних продуктів, дотримуватися здорового харчування й режиму сну. Зранку додати шкірі тонусу допоможуть шматочки льоду: краще, якщо з мінеральної води або відвару ромашки чи календули.

Молодший вигляд

Природний рум’янець або ластовиння додадуть більше чарівності, ніж товстий шар тонального крему. Подивіться на себе не нафарбовану іншими очима й намагайтеся поліпшити природні дані без допомоги декоративної косметики. Виділіть брови: приберіть зайві волосинки, розчешіть, надавши правильної форми. Щоб підкреслити вії, можна використовувати щипці – завиті вії мають дуже спокусливий вигляд. Для більшої виразності змастіть касторовою олією, яка до того ж зміцнить їх.

Полюбіть себе такою

Полюбіть себе без макіяжу, позбавтесь страху з’явитися без нього на роботі, перед коханою людиною чи в магазині, тоді ви почнете більше стежити за своїм здоров’ям. Якщо раніше можна було просто замаскувати прищик, то тепер запитайте себе: «А чому він з’явився?» І зрозумієте, що справа в занадто великому шматку торта, продуктах, на які у вас алергія, або в тому, що часто торкаєтеся обличчя. Це раніше можна було просто замастити темні круги під очима тональним кремом, а зараз спробуйте позбутися причин їх появи: раніше лягати спати, уникати стресів…

Наша порада: використовуйте макіяж тоді, коли він справді потрібний. Свято чи інша важлива подія – чудова нагода! А в будні можна порадувати оточення своєю природною красою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber