Життєвий шлях української Роксолани

Ольга Сумська
Життєвий шлях української Роксолани

«Погляд часу» №13-2019

Ольга Сумська – відома українська актриса і телеведуча, популярність до якої прийшла завдяки зйомкам у популярному телесеріалі «Роксолана». Утілення жіночності, доглянутості та стилю. Дивно, що впевнена хода, граціозні рухи і пряма постава не завжди були кращими друзями актриси.

Дитинство та юність

Заслужена артистка України з’явилася на світ у місті Львів, у потомственій артистичній сім’ї. Батьки майбутньої зірки були акторами Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. З їхньою допомогою вже у 5 років Ольга вийшла на сцену театру у постановці під назвою «Дженні Герхардт».

Оскільки мама з татом практично завжди були зайняті, основним вихователем майбутньої актриси Ольги Сумської була її старша сестра – Наталія, яка протягом усього життя так і залишилася для неї авторитетом. Саме Наташа переконала сестру, що з неї вийде успішна актриса. З її допомогою Ольга Сумська опинилася на знімальному майданчику та зіграла одночасно Музу, Панну і Сотниківну у кінострічці «Вечори на хуторі біля Диканьки». Не дивно, що Сумська-молодша бачила своє майбутнє пов’язаним лише з професією актриси.

З гидкого каченяти у лебедя

Актриса сама зізнавалася в інтерв’ю, що у дитинстві вона була гидким каченям. За словами Ольги, вона була найвищою у класі та завжди сутулилася. Крім того, поганий зір змушував дівчинку не знімати величезні окуляри.

«Десь років до 16 я дійсно була гидким каченям. Величезні окуляри, височенна, вище за всіх у класі, згорблена завжди. Я не знала про себе нічого. Тільки потім, коли я вступила до театрального, педагоги відкрили мені очі, як то кажуть», – відверто розповіла Сумська.

Закінчивши школу, Ольга прийняла рішення, що стане актрисою. І вступила до КДІТМу ім. І. К. Карпенка-Карого, де її взяли на курс до Рушковського. Одразу після випуску юна зірка стала грати у Національному академічному театрі драми ім. Лесі Українки.

Роль, яка принесла популярність

Працюючи у театрі, артистка приділяла час і зйомкам у кіно. Так, практично одразу після інституту вона з’явилася у таких кінострічках, як «Карпатське золото», «Народний Малахій». Після чого Ольгу покликали для участі у фантастичній драмі «Голос трави», зйомки у якій принесли актрисі перший успіх. За зіграну роль Сумська була відзначена призом на фестивалі «Сузір’я-94».

Однак справжня популярність настигла її після участі в телесеріалі «Роксолана», де талановитій актрисі вдалося з легкістю перевтілитися в образ української дівчини Анастасії Лісовської, яка виявилася у полоні у кримських татар. Для того щоб зіграти роль, Ользі довелося пройти серйозний кастинг, де крім неї проби проходили більше сотні претенденток. Під час зйомок Ольга, самостійно без участі дублерів, знімалася у сценах погоні на конях, чим призвела у захват усю знімальний майданчик. У телесеріалі також був зайнятий Віталій Борисюк – чоловік головної героїні. Він грав Саті-пашу – непохитного жінконенависника.

Зараз за плечима актриси понад сімдесят робіт у кіно. Вона не боїться здатися смішною й охоче знімається у комедіях. Її творчість високо оцінили як в Україні, так і за кордоном. Актриса вражає не тільки талантом і красою, а й любов’ю до української мови і традицій. Також Ольгу можна часто побачити у ролі телеведучої.

Особисте життя

Актриса була одружена двічі. Перший раз її чоловіком був актор Євген Паперний. Пара зареєструвала стосунки, коли Ользі Сумській був 21 рік. Від союзу з Євгеном в Ольги є донька Антоніна, яка пішла по стопах батьків. Але проіснувавши близько 4 років, їхній шлюб дав тріщину. У талановитої актриси на зйомках мюзиклу почався бурхливий роман з актором Віталієм Борисюком, який і став новим чоловіком популярної актриси. У 2002 році у них народилася дівчинка Аня. Влітку 2017 року старша донька артистки – Антоніна – стала мамою, а Ольга, відповідно, бабусею.

Ольга Сумська
Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком

Хобі та інтереси зірки

Дивлячись на Ольгу Сумську, складно повірити, що у 2016 році вона відзначила 50-річчя. Вона чудово виглядає, а секретами «вічної молодості» називає спорт, правильне харчування і натуральну косметику.

Ольга Сумська
Ольга Сумська з доньками

Крім того, що Ольга Сумська є талановитою актрисою, вона також активно займається письменницькою діяльністю. Своїми таємницями і секретами, успадкованими від прабабусі, зірка ділиться з прекрасними представницями слабкої статі у своїй книзі «Секрети краси». Творчість актриса поєднує з приготуванням смачних страв для всіх членів сім’ї. Це і дало поштовх до написання другої книги, яка має назву «Готуємо разом», де зібрані різні старовинні рецепти, неодноразово випробувані самою Ольгою.

Нині Ольга Сумська продовжує активно працювати у різних проектах. За свою багаторічну творчу діяльність, Сумська стала володаркою величезної кількості звань і премій. Найбільш значимі з них – Заслужена і Народна артистка України.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *