Зимові речі зберігайте у сухому темному місці

як зберігати зимовий одяг
Зимові речі зберігайте у сухому темному місці

«Погляд часу» №16-2019

Лаванда чи кропива захистять одяг від молі

Аби речі прослужили довше і мали гарний вигляд, їх потрібно правильно зберігати.

Перевірте кишені. Перед тим, як сховати одяг до шафи, вийміть із кишень старі квитки, фантики та інший непотріб. Перевірте всі блискавки та застібки, адже при несправності краще полагодити їх завчасно.

Просушіть одяг. Найкраще винести його на сонечко, але не під пряме проміння. Перед цим повісьте шубу чи пальто на вішалку, аби плечі не деформувалися.

Шкіряні речі. Такий одяг треба ретельно протерти вологою ганчіркою. Але не перестарайтеся. Губка має бути лише трохи вологою, аби річ не намокла та не зіпсувалася. Зробіть мильний або гліцериновий розчин та усуньте ним забруднення.

Пуховики та куртки. Перед тим, як заховати їх на літній «відпочинок», варто одяг випрати. Якщо ваша куртка зі спеціальним вологозахисним покриттям, то краще віддати її до хімчистки.

Пальто. У домашніх умовах його краще не прати, ви можете зіпсувати річ. Здайте його до хімчистки, а після цього запакуйте у мішок, куди додайте висушені лаванду чи кропиву (вони добре захищають від молі). Або ж засіб від молі можна придбати у магазині.

Шапки з хутра. Обов’язково покладіть щось у середину шапки, аби вона не втратила форму, та зберігайте у спеціальному паперовому пакеті.

Шалі та рукавиці. Прати бажано у делікатному чи ручному режимі, а сушити при кімнатній температурі. Після цього складіть їх у картонну коробку, попередньо зробивши у ній декілька отворів. Додайте засіб від молі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *