Зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець

«Він – дуже близька мені людина», – зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець розповіла, про що під час війни переписується із Зеленським.

Зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець

Олені з дітьми та батьками довелося покинути Україну, а її чоловік наразі продовжує перебувати в Києві. Акторка розповіла, що долучилася до благодійних концертів у Європі.

«Ми з хлопцями та дівчатами, які опинилися за межами країни, робимо низку благодійних концертів по Європі та усі зароблені гроші відправляємо нашій країні. Концерти називаються «Доброго вечора, ми з України», – поділилась Олена Кравець. У концертах беруть участь різні коміки, а також музиканти.

Пишається Президентом Зеленським

Олена зізналася, що під час війни підтримує зв’язок з українським Президентом Володимиром Зеленським, якого знає з юності і який є її другом.

«Він людина, дуже близька мені. Він дуже коротко мені відповідає, але я така вдячна йому за ці відповіді. Я намагаюся надсилати йому різні меми, мені так хочеться, щоб хоча б тінь усмішки була на його обличчі. Я не можу сказати, що я від нього не очікувала такого духу, тому що я його знаю. Я знаю, як він зустрічав будь-які кризи. Я його знаю, інакше не могло бути. Я знала, що він такий. Я пишаюся ним, і Оленою, і всією сім’єю. Мені здається, що зараз той унікальний момент історії нашої країни, коли народ і влада – це люди. Це не «вони» та «ми», а це всі – ми, коли єднання такого рівня, якого не було історично ніколи. Це запорука перемоги теж, – сказала Кравець. – Мені навіть страшно уявити, якби це був не він».

«Треба їхати до росії і президенту наваляти»

Наразі молодші діти Кравець, 5-річні Ваня та Катя, перебувають разом із нею за кордоном. Учасниця «Квартал 95» ділиться, що діти розуміють, що вони не вдома.

«Ваня все відчув дуже швидко. Я спочатку намагалася знайти слова, пояснювала, чому ми ночуємо не вдома, чому переїжджаємо. А потім він сказав: «Мамо, а там у Києві вибухи? Це на нас росія напала?». Я зізнаюсь, що навіть трохи затремтіла… Син говорить: «Так треба нам не сюди їхати, а до росії. І там їм усе сказати в очі і президенту наваляти». Тобто вони все розуміють. Катя більше закривається від цієї інформації, бачить нас усіх – і їй уже добре. Але вони дуже хочуть додому, як і ми всі. І я їх запевнюю, що ми скоро повернемось, усі будемо разом і буде багато роботи у Києві, треба буде відновлювати наше місто і країну», – розповіла акторка.

Наразі Олена Кравець працює на інформаційному фронті: озвучує мініролики та казки в онлайн-школі «Паляниця», де малечі дотепно та весело пояснюють реалії сьогоднішнього часу, хто такі мародери, джавелін та інше.

«Погляд часу» №22-26.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *