Зірки «Кварталу 95»: «Ми розподілили між собою обов’язки Зеленського»

Зірки Кварталу 95
Зірки «Кварталу 95»: «Ми розподілили між собою обов’язки Зеленського»

«УЮТ» №25-2019

Нещодавно в Палаці «Україна» актори «Кварталу 95» представили глядачам нову програму, з якою не так давно виступали на фестивалі «Весело» в Туреччині. До слова, це перший концерт «Вечірнього Кварталу» в Україні, у якому не брав участь Володимир Зеленський.
Актори «Кварталу» поділилися своїми думками й розповіли, як вони звикають до нової ситуації.

Олександр Пікалов:
«Паніка вже минула, тому все добре (сміється). Постановками зараз керую я та Євген Кошовий, але в нас повне взаєморозуміння в колективі й кожен має право голосу. Зараз ми переживаємо тугу за другом, який пішов у політику, але, будьте впевнені, у новому осінньому сезоні нам буде чим здивувати свого глядача».

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

Степан Казанін:
«Звичайно, трохи незвично й шалено не вистачає в колективі цього хрипкого голосу. Таке відчуття, що з пазла прибрали один шматочок, або вирвали частину якогось органу… Але ми намагаємося справлятися. На щастя, бригада авторів у нас сильна, і в колективі, як і раніше, панує демократія. Попри свою неймовірну зайнятість, Володимир, як мені відомо, бачив уже нашу нову програму. Для нього вона, до речі, була сюрпризом. І мені здається, він був приємно здивований».

Степан Казанін
Степан Казанін

Юрій Корявченков:
«Настрій у всіх чудовий, але, звичайно, ми сумуємо. Зараз у «Вечірньому Кварталі» почнеться нове життя, і сподіваюся, ті зміни, які на нього чекають, підуть тільки на користь. Безумовно, ми й далі продовжимо жартувати на всі гострополітичні теми. І глядач уже через декілька днів зможе це сам перевірити. Адже ті, хто не зміг бути з нами у Туреччині, тепер мають шанс побувати в Києві і побачити цю ж програму, а значить, і отримати задоволення від живого концерту».

Юрій Корявченков
Юрій Корявченков

Міка Фаталов:
дні до моменту виходу на сцену я ходив сам не свій. Було відчуття, що від мене реально відірвали якусь частину тіла… Це навіть помітив Юра Крапов і запитав: «Це ти через Вову так?» Звичайно, усе це незвично. Але після виходу Володимира ми всі ще більше згуртувалися. На літо у нас уже складений графік гастролей. І, до речі, як концертний директор «Кварталу» можу сказати, що зараз увага до нас дуже підвищена. Нас знову запрошують на гастролі, причому в основному це за кордон (Америка, Європа, Австралія)».

Міка Фаталов
Міка Фаталов

Новий актор студії – Володимир Мартинець:
«У колектив мене покликав Володимир Олександрович, запросивши на розмову до свого кабінету. Дізнавшись, що я не поїхав на фестиваль «Ліги сміху» в Одесі (Мартинець – капітан команди «Стадіон» Діброва»), він запропонував мені спробувати себе спочатку в ролі автора. Уже потім я увійшов до основного акторського складу. Звичайно, я був у шоці. Адже з дитинства дивлюся цей проект, і працювати з такими легендами гумору нашої країни для мене велика честь. Зараз атмосфера в колективі дуже хороша, з’явилася нова мотивація. «Дідівщини» в команді немає, навпаки, усі допомагають один одному й підтримують. Без Зеленського «Квартал» буде, але вже трохи інший. І повірте, він не втратить своєї гостроти. Є надія, що з появою нових акторів, ми залучимо й нову аудиторію у «Вечірній Квартал».

Володимир Мартинець
Володимир Мартинець

Тим часом у «Кварталі» розповіли, чи отримуватиме Зеленський прибуток від компанії на час президентства. Президент отримуватиме прибуток у вигляді роялті.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *