Зірки медалісти, або Людина щаслива тоді, коли займається тим, чого прагне її серце

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк

Український шоумен і продюсер Ігор Кондратюк теж закінчив школу із золотою медаллю. Неймовірно, але незмінний ведучий «Караоке на майдані» є випускником фізичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 1996 році член журі шоу «Україна має талант» та «Х-фактор» навіть захистив кандидатську дисертацію! Кондратюк є володарем «Кришталевої сови» телеклубу «Що? Де? Коли?», а за свою яскраву діяльність на телебаченні удостоєний шести нагород національної премії «Телетріумф».

Тимур Мірошниченко

Тимур Мірошниченко

Наступного нашого героя, психолога за освітою, випускника і за сумісництвом золотого медаліста київської гімназії «Троєщина» Тимура Мірошниченка можна сміливо назвати «обличчям» вітчизняного Євробачення. Уже протягом багатьох років він залишається незмінним коментатором пісенного конкурсу на «Першому каналі». У 2009 та 2013 роках Тимур був ведучим Дитячого Євробачення, а у 2017-му разом з Олександром Скічком та Володимиром Остапчуком тріумфально провів «дорослий» конкурс, що відбувався у Києві. Найцікавіше те, що таким чином Мірошниченко здійснив свою давню мрію. Ще у 2012 році він казав: «Дитяче міжнародне Євробачення я уже провів. Сподіваюся, що все ж таки коли-небудь хтось із наших артистів знову виграє доросле Євробачення, і я посперечаюся і виграю тендер на ведучого конкурсу, і стану єдиним в Європі ведучим, який провів і дитяче, і доросле Євробачення».

Роман Грищук

Роман Грищук

Роман Грищук, телеведучий та керівник студії «Мамахохотала», входить до проекту журналу Forbes про 30 українців, які досягли успіху до того, як їм виповнилося 30 років. Проте талановитий гуморист ще й відмінно закінчив школу і навчався на медико-інженерному факультеті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Будучи студентом, Роман грав у КВК. Мистецтво гумору настільки захопило хлопця, що у 2012 році, після закінчення вишу, він разом із друзями-однодумцями заснував студію «Мамахохотала». «Хороший жарт, по-перше, актуальний, а по-друге, його не соромно й мамі розказати», – говорить Роман. Тому й не дивно, що з кожним роком його студія стає все більш популярною.

Алла Мазур

Алла Мазур

Найвпливовіша українська телеведуча, «обличчя» телеканалу «1+1» Алла Мазур у юності писала статті для районної газети, а школу закінчила із золотою медаллю. Володарка семи нагород премії «Телетріумф» навчалася в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сама Алла каже: «У школі у мене не було глобальної мрії стати журналістом. І, взагалі, якщо ви думаєте, що обрали свою майбутню професію, то хочу сказати, що багато філологів, фізиків, математиків чудово реалізували себе у журналістиці. Робіть те, що вам цікаво, і, в результаті, щось стане вашим покликанням. Неправильно націлювати себе на одне, адже тоді ви зможете проґавити щось важливе в якийсь момент». Мазур зізнається: «Я завжди була бійцем. І з власного досвіду зрозуміла, що не варто боятися, обламувати крила своєї мрії, бо «не вийде»: вийде, якщо не з першого разу, то з другого, і якщо є вибір, потрібно обирати важчий шлях».

Олексій Душка

Олексій Душка

Колега Алли Мазур, Олексій Душка, що теж був золотим медалістом у школі, відомий українцям як автор та ведучий телепрограми «Територія обману», у якій журналісти навчають звичайних людей розрізняти якісну та неякісну продукцію. До речі, за свої журналістські розслідування Олексій був удостоєний премії «Телетріумф». А нещодавно ведучий схуд на 20 кг і створив власний блог, де ділиться секретами правильного харчування й іншими корисними порадами.

Вадим Абрамов

Вадим Абрамов

Ведучий програми «Ревізор», Вадим Абрамов, успішно закінчив школу із золотою медаллю і вступив до КПІ на факультет менеджементу і маркетингу. Шоумен вільно володіє іспанською, англійською та французькою мовами і є великим шанувальником моди і стилю. Ді-джей також захоплюється французьким кінематографом. До речі, Абрамов через переїзд до іншої країни вже не з’явиться у ролі ведучого «Ревізора», його на цій посаді замінив ресторатор Микола Тищенко.

В Україні є немало зірок-«відмінників», що ламають стереотип про нудного «ботаніка» в окулярах. Усі вони – взірець для молоді, яка прагне досягти успіху. Їхні історії переконують, що лише наполегливою працею можна «долетіти» до омріяних вершин, а тим юнакам та дівчатам, які думають, що помилилися, вступивши на той чи інший факультет університету, більшість наших героїв доведе, що справа вашого життя необов’язково буде пов’язана зі спеціальністю у дипломі. Адже по-справжньому людина щаслива тоді, коли займається тим, чого прагне її серце.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *