Зірки в школі: як навчалися знаменитості

Зірки в школі
Зірки в школі: як навчалися знаменитості
Маша Єфросиніна – відмінниця з двійкою з поведінки

Коли майбутня телеведуча і журналіст Маша Єфросиніна вчилася в школі, там ще існувала спеціальна оцінка за поведінку, яка, мабуть, на щось впливала.
Маша Єфросиніна була відмінницею, як вона сама зізнається – «до непристойності», у чвертях у неї не було жодної четвірки. Але при цьому, вона регулярно отримувала двійки за поведінку.

Надія Грановська – перша красуня

Надія Грановська (Мейхер) поспішала жити з самого народження, адже її маму навіть не встигли довезти до пологового будинку, і дівчинка народилася прямо на дивані. Після переїзду до Волочиську Хмельницької області, Надя пішла до місцевої школи. Дівчинка вже в дитинстві відрізнялася красою, тому хлопчаки почали звертати увагу на неї вже в молодших класах. Причому, як однолітки, так і старші хлопці.
Надія росла дуже жвавою дівчинкою і давала здачі за будь-який неповажний випад в її сторону. Бувало навіть, що Надія могла загнати хлопчика під парту і вдарити ногою. А в середній школі вигравала в однолітків у боротьбі на руках.
Незважаючи на це, Надія в школі вчилася на одні п’ятірки і встигала ходити на народні танці та займатися легкою атлетикою.

Сергій Притула – устигав скрізь

Комік, шоумен і телеведучий Сергій Притула всюди, де з’являється, заряджає оточуючих на позитив і оптимізм, незважаючи ні на що. Таким же «енергетиком» Притула був і в дитинстві.
У рідному Збаражі Тернопільської області, Сергій навчався на одні п’ятірки і закінчив школу із золотою медаллю. Крім того, у 1997 році, у 16 років, посів друге місце по Україні на захисті наукових робіт у Малій Академії наук України, що є дуже престижною нагородою для будь-якого українського школяра. Телеведучий розповідав, що в його школі був хуліган, який бив слабших, за яких не було кому заступитися. Сам же Сергій не був жертвою хулігана, але відтоді з увагою ставиться до подібних повідомлень.

Ольга Фреймут – дівчинка з характером

Що правда, то правда – свій, уже знайомий всім, твердий характер майбутній «ревізор» почала проявляти ще в дитинстві. Ольга сама вибрала собі дитячий сад та прагнула займатися спортом, хоча і проти волі батьків.
У школі Ольга Фреймут була дуже популярною, стежила за модою і зовнішнім виглядом. Сама телеведуча згадує, як у восьмому класі тиждень не ходила до школи, оскілки їй поставили брекети і вона боялася зганьбитися перед своїми шкільними друзями. Що стосується навчання – Ольга вчилася на «відмінно», а улюбленими предметами у неї були англійська мова та література. Прагнення виділитися серед однолітків не заважало Ользі бути побожною – вона перед уроками відвідувала церкву. Вихідні Ольга проводила за читанням книг, а крім навчання брала участь у конкурсах поезії, де займала призові місця, навчалася грі на фортепіано в музичній школі, хоча музика давалася їй складно.

Регіна Тодоренко грала в театрі

У шкільні роки Регіна Тодоренко часто отримувала на горіхи від директора. Але все – лише тому, що їй доводилося постійно відпрошуватися на декілька уроків, щоб разом зі своїм театром виступити на якомусь заході. Регіна вчилася в школі і була хорошисткою, а навчання успішно сполучала із заняттями вокалом і хореографією.
Уже в сім років вона потрапляє в студію шкільного театру «Балаганчик», з яким виступала на багатьох важливих подіях та заходах міста. Саме в цьому театрі і зародилася любов Регіни до сцени.

Ольга Сумська – підписувала атестати

Ольга Сумська уже з ранніх років росла на підмостках театру – у п’ять років вона зіграла доньку головної героїні у виставі «Дженні Герхардт» і пропадала в театрі майже весь час. У школі майбутня народна артистка України була «хорошисткою», точні науки їй давалися складно. А ось із гуманітарних предметів Ольга Сумська отримувала одні п’ятірки. До речі, у Ольги Сумської був такий гарний почерк, що їй довіряли випуск стінгазети і навіть заповнення шкільної документації. Цікавий факт – усі атестати виробництва 1983 року були підписані рукою Ольги Сумської.
Але якщо почерк актриси був красивим, то в зовнішності вона тривалий час вважала себе гидким каченям і нескладною «дилдою». Лише вступивши до Київського театрального інституту, Ольга Сумська відчула всю силу своєї краси і чарівності.

Даша Астаф’єва не схожа на себе

Це зараз ми знаємо Дашу Астаф’єву як одну з головних красунь українського шоу-бізнесу, зірку і модель.
Але якби ми подивилися, як виглядала дівчина в школі, ми напевно її б і не впізнали. Уся річ у тому, що в дитинстві Даша була «гидким каченям». Обличчя майбутньої артистки було покрито алергічним висипом, а фігура змушувала замислитися про режим харчування дівчини. Загалом, нічого виразного тоді в дівчині не спостерігалося.
Навчалася Даша середньо і зразковою поведінкою не відрізнялася, через що в класі була ізгоєм. Її не любили однолітки, а вчителі часто ставили погані оцінки. Усе змінилося в житті Астаф’євої в юності, коли вона почала відвідувати різні гуртки та секції – акробатику, малювання, танці і навіть – плетіння килимів.

Олег Винник – стрибав з другого поверху

Ні, не так уже й сильно хотілося артисту, який у шкільні роки був заводієм, утекти зі школи. Просто з дитинства Олег Винник звик вести за собою людей і стрибок із другого поверху був просто на спір. Артист розповідав, що в його рідному селі школа була двоповерховою і якось він посперечався з усім класом, що вистрибне з вікна другого поверху. Учинок вдався, але відразу після цього майбутній артист потрапив до кабінету директора.
Улюбленими предметами Олега Винника були історія і географія, а ось з вчителькою російської мови відносини не склалися – викладач навіть виводила дитину з класу, оскільки Олег заважав їй на уроках.
Але незважаючи на схильність до хуліганства, школу Олег Винник закінчив із хорошими оцінками. До речі, уже в школі артист відвідував музичну школу і постійно виступав на всіх концертах та брав участь у самодіяльності.

Вакарчук написав сценарій до випускного вечора

Екс-педагоги лідера «Океану Ельзи» згадують, що не помітити Святослава Вакарчука в класі було неможливо. Він був дуже розумною, активною дитиною з великим колом інтересів, відмінно навчався.
«Тоді ще говорити про його зоряне майбутнє було зарано, але те, що його чекає незвичайна доля – було очевидно, – каже вчитель англійської. – Святослав робив різні музичні вечори, навіть сценарій до випускного вечора написав практично поодинці, займався його організацією».
«Чесно кажучи, історію написання цього сценарію я не дуже пам’ятаю, – зізнався сам Вакарчук. – Пам’ятаю, що участь у його створенні брав на рівні інших однокласників і стінгазету малював. Свою вчительку я поважаю і зустрічаюся з нею дотепер, коли буваю у Львові. Вона дуже допомогла і мені особисто, і всьому нашому класу тим, що зробила нас дружними.
Тому дякую їй за це велике. Я вважаю, що мені взагалі зі школою дуже пощастило. Це була одна з кращих львівських шкіл за рівнем освіти – хотілося, щоб зараз таких шкіл було більше. У нас відмінно читали всі базові предмети, такі як математика, історія, українська та російська мови і література. Я дуже вдячний школі за те, що вона у мене була».

Настя Каменських – «жаба-мандрівниця»

Настя Каменських, яка нині відома, як NK, про себе говорить – «у мене було дитинство жаби-мандрівниці». І це правда, адже ще до того, як маленька Настя пішла до школи, батьки відправили її за кордон за міжнародною програмою обміну для дошкільнят. П’ятирічна Настя деякий час жила у Франції, тому незабаром дівчинка вирушила в Неаполь, Італію. З цією сім’єю у Насті склалися хороші взаємини – зірка досі спілкується з сім’єю, що тоді її прийняла. Усього ж у шкільні роки Настя на півроку приїжджала на Апеннінський півострів.
Однак і в Україні у маленької Насті життя вирувало. У шість років дівчинка пішла в музичну школу, де займалася вісім років, а також захопилася тенісом. І все це Настя успішно поєднувала з навчанням у гімназії № 56, де була хорошисткою. Батьки майбутньої зірки розвивали в дівчинці таланти. Батько – концертний директор хору ім. Вірьовки, мама – співачка цього хору, і порадили дівчинці спробувати свої сили в музиці. І не прогадали.

Потап зростав в олімпійській родині

Олексій Потапенко в дитинстві навіть і не мріяв про кар’єру артиста. Він зростав у досить серйозній сім’ї – його батько був військовим, а мама – професійною спортсменкою, чемпіонкою світу з підводного плавання в естафеті.
Такі серйозні професії знайшли свій слід і у вихованні сина – Олексій з дитинства звик до залізної дисципліни, завдяки чому його характер став таким, яким він є сьогодні.
У школі Олексій Потапенко навчався без трійок і особливо полюбляв уроки історії. Щоправда, разом із хорошими оцінками регулярно приносив батькам «незадовільно» за поведінку, нарівні з Машею Єфросиніною.
Крім школи, Потап захоплювався плаванням, а пізніше почав ходити на водне поло і домігся успіху – був в українській збірній і став її капітаном.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *