Зірки, яких знеславили їхні хатні робітниці

Зірки яких знеславили їхні хатні робітниці
Зірки, яких знеславили їхні хатні робітниці

«УЮТ» №18-2019

Публічним людям працівників у будинок потрібно обирати з особливою ретельністю. Інакше може трапитися, що одного разу всі таємниці стануть надбанням широкої громадськості. Так сталося з цими зірками.

Леді Гага. «Монстр слави»

Дженніфер О’Ніл пропрацювала у Леді Гаги два роки та написала про свою колишню роботодавицю книжку, у якій назвала співачку «монстром слави». Розповіді Дженніфер про Леді Гагу вражають: помічниці доводилося працювати цілодобово, без вихідних і відпусток, під час поїздок стежити за багажем господині, нагадувати їй про те, що настав час приймати ліки, будити її вранці й навіть підносити рушник, коли та приймала душ. Але найнеприємнішим, за словами О’Ніл, був обов’язок спати з Леді Гагою в одному ліжку – та не могла заснути на самоті.
Співачка відмахнулася від свідчень колишньої хатньої робітниці, заявивши, що вона просто хоче «струсити з неї гроші». На підтвердження своїх слів у 2011 році О’Ніл подала на колишню господиню до суду, але про те, яке рішення він ухвалив, чи компенсувала Леді Гага незручності Дженніфер, чи ні – пресі не розповіли.

Леді Гага
Леді Гага

Мадонна. Усіх на дієту!

Про те, що Мадонна надзвичайно сувора зі своїми асистентами, розповідають усі, хто коли-небудь у неї працював. За їхніми словами, поп-королева не дозволяє людям, які їй служать, харчуватися так, як вони хочуть. У будинку не має бути навіть запаху шкідливої їжі, тому всі, хто в ньому перебуває, зобов’язані перейти на макробіотичну їжу, яку споживає сама співачка.
Щодо особистого асистента Мадонни, то йому доводиться ще гірше: один із його обов’язків – протягом ночі кілька разів приносити їй пляшки з мінеральною водою, тому спати йому практично не доводиться. Усі ці незручності можна було б стерпіти, якби співачка добре платила персоналу, але всі вони стверджують, що Мадонна скупа до непристойності – її робітники отримують вдвічі менше, ніж прислуга інших зірок.

Мадонна
Мадонна

Мерайя Кері. Біполярний розлад

Про те, що Мерайя Кері часто повертається додому нетверезою, її шанувальники дізналися з одкровень хатньої робітниці. У такому стані співачка вередує, вимагаючи, аби помічниця по господарству то роззула її, то знову взула, та ще й ішла спиною до будинку, а обличчям до неї, щоб устигнути впіймати Мерайю, якщо вона раптом почне падати ниць. Робітниці Кері також доводилося роздягати її перед сном, мити їй голову й навіть тримати перед нею баночку з газованою водою, поки вона, не поспішаючи, пила через соломинку. Помічниця працювала по шістнадцять годин на день, виконуючи при цьому не тільки накази самої Кері, але і її родичів, і навіть друзів. Коли ж робітниця набралася сміливості і сказала, що такі послуги не входять у її обов’язки, Мерайя одразу її звільнила.
Не пощастило і няні дітей Кері, Сімонетт ДаКоста: співачка вигнала її через те, що її близнюки Монро і Маррокан Скотт надто вже прив’язалися до чужої жінки і плакали, коли вона йшла. На помсту Сімонетт розповіла журналістам про дивацтва в поведінці Кері, яка довгий час страждала біполярним розладом: за словами колишньої няні, одного разу Мерайя запросила на вечерю Майкла Джексона, Вітні Г’юстон і Прінса, які до того часу вже були мертвими. До того ж вона не тільки сама одяглась у вечірню сукню й діадему, але й зажадала причепурити дітей.

Мерайя Кері
Мерайя Кері

Шарліз Терон. Мовчання – золото

Якщо вірити хатній робітниці Шарліз Терон, то в будинку голлівудської зірки дозволено говорити тільки їй і її дітям, Джексону й Августу. Персонал не має права не тільки забалакувати з господинею, але й дивитися на неї – хатня робітниця й покоївка мають ходити кімнатами безшумно, опустивши очі в підлогу. Якщо в них виникають господарські питання, вирішити які може тільки Терон, прислуга записує їх у спеціальний зошит, а Шарліз читає їх і вирішує, що робити.

Шарліз Терон
Шарліз Терон

Меган Фокс. Нечепура

Про те, що Меган Фокс – жахлива нечепура, уперше стало відомо саме від звільненої нею хатньої робітниці. Вона розповіла, що актриса, прийшовши додому, розкидає свої речі по всіх кімнатах, а згодом, коли їй треба кудись збиратися, бігає туди-сюди в пошуках речі, яку хоче одягти, і жахливо лютує через те, що їй не вдається її відшукати. Ну а той факт, що вона часто забуває зливати за собою воду в туалеті, став уже притчею во язицех: якщо актриса дозволяє собі такі вибрики в гостях, то що говорити про те, що вона виробляє вдома. На всі закиди актриса відповідає з незмінною усмішкою: «Так, я така! Я вам не подобаюся? Це ваші проблеми».

Меган Фокс
Меган Фокс

Крістіан Бейл. Опосуми і запах пахви

Гаррісон Чун працював у Крістіана Бейла, зірки фільмів Крістофера Нолана про Бетмена. Достеменно невідомо, чим Бейл так образив Чуна, але останній написав про колишнього господаря цілу книжку, де докладно, у деталях розповів про всі дивацтва актора. Так, колишньому прес-секретарю жахливо неприємно було доглядати за домашніми тваринами Бейла – двома собаками, Моджо і Рамоном, і трьома кішками, Міріам, Моллі та Ліллі, а водночас і за цілим стадом бродячих опосумів, які часто навідувалися на задній двір будинку Бейла. Але цей обов’язок не йшов у жодне порівняння з постійними проханнями Крістіана понюхати його пахви перед виходом на офіційні заходи: Чун мав був визначити, чи не пахне від актора чим-небудь, крім дезодоранту.

Крістіан Бейл
Крістіан Бейл

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.