Злата Огнєвич оголосила про весняний тур по Україні

Злата Огнєвич
Усього за п’ятнадцять днів Злата Огнєвич дасть аж вісім концертів у різних куточках України. Ужгород, Рівне, Луцьк, Вінниця, Львів, Чигирин, Житомир, Чернігів – ці міста вже в травні почують нову концертну програму Злати Огнєвич.
– Я надзвичайно рада, що буде ще одна можливість зустрітися з моїми слухачами в цих містах. Такі концерти мене неймовірно заряджають – коли люди місяцями чекають нашої зустрічі, і потім у концертному залі відчувається особлива атмосфера обміну енергією – між мною і тими, кому близька моя музика, – каже Злата Огнєвич про майбутні концерти.
Зараз Злата активно готується до виступу на концерті в честь 85-річчя оперної діви Монсеррат Кабальє, який відбудеться 14 квітня у Палаці «Україна». Організатори концерту в Україні запросили Злату, побачивши її виступ зі світовим тенором Андреа Бочеллі. У Києві на концерті Монсеррат Кабальє Огнєвич виконає дві пісні – Adagio і Over the Rainbow.
До слова, пісня Barcelona, яку раніше виконували в дуеті Монсеррат Кабальє і Фреді Меркьюрі, одного разу принесла Златі Огнєвич і її партнеру по сцені Асану Білялову перемогу в проекті «Народна зірка».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber